Festival Radost z rodičovství

Do programu letošního, již 4. ročníku festivalu, je zařazen také blok přednášek věnovaný vzdělávání. V jeho rámci vystoupí psycholožka Šárka Miková, která představí Teorii typů umožňující pochopit různé typy osobností dětí vyplývající z různých nastavení mozku, dále překladatelka a propagátorka hravé cizojazyčné výchovy Petra Vojtová s tématem Cizí jazyky s malými dětmi, metodička Justina Danišová (mj. zakladatelka webu Učíme se venku) s přednáškou o tom, jak dostat výuku běžných předmětů ven a sociální pracovník a pedagog Michal Kandler, který krátce představí koncept sebeřízeného vzdělávání a následně povede diskuzi s dětmi ze Svobodných škol Chrastava a Ronja.
   Učitelům a studentům pedagogiky FP TUL díky laskavé podpoře děkana prof. Picka je nabízen omezený počet vstupů na festival zdarma. Tato nabídka je podmíněná předchozí registrací, kterou můžete provést zde.
   Více informací o programu včetně možnosti zakoupení vstupenek nalezenete na webových stránkách festivalu - https://www.radostzrodicovstvi.cz/.