„Krysličkova teroristická skupina“- případ výbuchu v liberecké ulici U Novostavby

Katedra historie FP TU v Liberci ve spolupráci s Krajskou vědeckou knihovnou v Liberci pořádá
přednáškový cyklus pro akademickou obec a veřejnost Absolventi katedry historie ve světě vědy
přednášku „Krysličkova teroristická skupina“- případ výbuchu v liberecké ulici U Novostavby.

Přednáška se uskuteční v úterý 7. března 2017 v 16.30 hod. v Krajské vědecké knihovně v Liberci (Rumjancevova 1362/1, malý přednáškový sál, 4. patro).

Přednáší: Mgr. Markéta Těthalová (HÚ FF UHK)

Vstup volný!
Plakát

Přednáška - Osoby se zrakovým postižením

Katedra sociálních studií a speciální pedagogiky pořádá dne 24. 3. 2017 přednášku na téma Osoby se zrakovým postižením.

Přednáška se uskuteční od 13:00-14:00h v budově P (Komenského 314/2, Liberec), učebna P100.

Přednášející: doc. L. Květoňová

Jak se stát členem liberecké pobočky České pedagogické společnosti (ČPdS)

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážené studentky, vážení studenti, uvažovali jste někdy o členství v odborné společnosti?
Pokud ano, rádi bychom Vás informovali o možnosti stát se členem liberecké pobočky České pedagogické společnosti (ČPdS).

ČPdS je vědeckou společností sdružující vědecké pracovníky, učitele a jiné osoby s profesionálním zájmem o pedagogiku a disciplíny hraniční a příbuzné. ČPdS je členem Rady vědeckých společností při Akademii věd České republiky.

Více informací naleznete zde

Oznámení o zrušení výuky

V úterý dne 7. března 2017 od 14:20 hod. se v Aule budovy G uskuteční setkání akademické obce.
Na celé univerzitě se ruší v tento den výuka od 14:20 do 15:55 hodin.

17. reprezentativní ples Technické univerzity v Liberci

Dobrý den,

jménem Studentské unie TUL si Vás dovolujeme pozvat na v pořadí již 17. Reprezentativní ples Technické univerzity v Liberci, který se bude konat v sobotu 25. března 2017 od 20.00 hod. v Domě kultury v Liberci.

I letos je pro návštěvníky připraven bohatý program na dvou hudebních scénách. Na hlavní scéně bude celý večer hrát známý Big’O’Band, na malém sále se pak představí univerzitní TUL Band, který následně vystřídá diskotéka v podání DJ Pavla Baláže. Připravena jsou i taneční a umělecká vystoupení a doprovodný program, včetně bohaté tomboly. Exkluzivním hostem večera bude slovenská zpěvačka Kristina s kapelou, která reprezentovala s písní Horehronie Slovensko v roce 2010 na soutěži Eurovize.

Všichni zaměstnanci univerzity mohou vyžít speciálního předprodeje vstupenek, který bude probíhat od 13. do 15. února  v kanceláři Studentské unie TUL v suterénu budovy F1 (pod univerzitní lékařkou) v následujících časech:

Pondělí 13. 2. – 11.00 – 14.00
Úterý 14. 2.  – 11.00 – 14.00
Středa 15.2. – 14.00 – 16.00

Za pořadatele,
Bc. Daniel Šimek
místopředseda Studentské unie TUL

Přednáška - Mozaika souvislostí

Katedra sociálních studií a speciální pedagogiky pořádá dne 18. 3. 2017 přednášku na téma Mozaika souvislostí.
Přednáška se uskuteční od 11:00-12:30h v budově P (Komenského 314/2, Liberec), učebna P100.
Přednášející: MUDr. Miroslav Holub