QUAERE 2018 | 18. - 22. 6. 2018 | The Czech Republic | ECONFERENCE

All PhD students and assistants are invited to the international scientific conference QUAERE 2018! Annual conference is organized by MAGNANIMITAS academic association. The conference is intended especially for PhD students and their supervisors and assistants from all European universities. The aim is to support the science, young researchers and create a place where all scientific results can be presented.

QUERE 2018

Konference - Dospělý a dětský pacient v psychosomatice

Společnost psychosomatické medicíny ČLS J.E.P. ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci Vás zve na konferenci, jejímž hlavním tématem je Dospělý a dětský pacient v psychosomatice. Hlavní důraz příspěvků bude soustředěn na bio-psycho-sociálních aspekty v různých klinických oborech a na spolupráci medicínských a humanitních oborů při péči o psychosomatické pacienty.

Termín:            1.-3. února 2018
Místo konání:   Technická univerzita v Liberci, Studentská 2, budova G

Více informací naleznete zde

Fyzikální jarmark

Katedra fyziky spolu s Klubem malých debrujárů při škole Doctrina - Podještědském gymnáziu pořádá již potřetí Fyzikální jarmark pro pozvané žáky prvních a druhých tříd ZŠ z Liberce. Jarmark proběhne v úterý 9. 1. 2018 od 8:30 do 11:30 v předsálí před aulou v budově G Technické univerzity a zúčastní se ho asi 180 dětí.
Studenti učitelství prvního stupně ZŠ v rámci předmětu Fyzika v přírodovědě připravili pro děti dvanáct tématických stanovišť, na kterých děti zábavnou formou seznámí s různými tématy z fyziky a sami si vyzkouší, že i malé děti pokusy opravdu baví.
Děti budou pozorovat a zkoušet různé pokusy a vyrábět jednoduché fyzikální hračky. S organizací pomohou mladí debrujáři, kteří připravili tři svá stanoviště.
Odpovědná osoba za akci: RNDr. Vladimíra Erhartová

GEOGRAFIE A GEOINFORMAČNÍ TECHNOLOGIE

Katedra geografie FP TUL zve studenty geografie a všechny zájemce o informatické technologie v geografii na odbornou přednášku
prof. RNDr. Víta Voženílka, CSc.

Přednáška se uskuteční dne 14. 12. 2017 v čase od 15.50 do 16.10 (v případě zájmu i déle) v budově P, místnost P200.
Organizuje: doc. RNDr. Branislav Nižnanský, CSc.

Pozvánka

Kouzlo Vánoc aneb zastavme čas... alespoň na chvíli

Katedra primárního vzdělávání Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické Technické univerzity v Liberci
Vás tímto srděčně zve na výstavu výtvarných prací a koncert, který se uskuteční v úterý 12. prosince 2017 v 16.30 hodin v aule, budova G (3.patro).

Pozvánka

PSYCHOBUDKA - přijďte si interaktivní formou vyzkoušet "na vlastní kůži" prožívání člověka se schizofrenií

Katedra sociálních studií a speciální pedagogiky FP TUL Vás srdečně zve na ojedinělou akci!

Od pondělí 27. 11. 2017 je ve 2. patře univerzitní budovy P instalována tzv. PSYCHOBUDKA, která Vás přenese do světa schizofreniků.

V úterý 5. 12. 2017 od 11.00 do 12.15 navštivte v učebně P201 moderovanou besedu se ženou se schizofrenií.

Podrobné informace

Pozvánka na koncert V OČEKÁVÁNÍ ADVENTU

Přijďte se s námi na chvíli zastavit a zazpívat si - 28. listopadu 2017 v 15.30 hodin Bazilika minor Sv. Vavřince a Sv. Zdislavy.

Vystoupí Dětský sbor Noktuelky ZUŠ Jablonné v Podještědí
Komorní sbor FP TU Liberec a pěvecký sbor Auera Rosa Liberec

Nastudovaly a řídí: Lucie Martínková a Jana Konvalinková
Klavírní doprovod: David Němec

Zazní skladby všech žánrů.

Plakát