Katedra historie FP TU v Liberci ve spolupráci s Krajskou vědeckou knihovnou Vás tímto zvou dne 23. května 2018 v 16.30 hod. do Krajské vědecké knihovny v Liberci na přednášku Před sedmdesáti lety – převzetí monopolní moci Komunistickou stranou Československa v únoru 1948.

Přednášející: Prokop Tomek (Vojenský historický ústav Praha)

Jarní kulturní setkání

Katedra primárního vzdělávání Vás tímto zve dne 15. 5. 2018 v 16:30 hodin, budova P TUL, učebna P100 na Jarní kulturní setkání.....hudba, divadlo a vernisáž výtvarných prací studentů.

Plakát

Biogeography of Korea and adjacent waters

Dne 23. 5. 2018 se uskuteční přednáška prof. Ji Eun Seo z Woosuk Univresity s diskuzí na téma aplikace geografie při biologických výzkumech na Korejském poloostrově. Přednáška bude v angličtině.

Čas konání: 14:20 hodin
Místo konání: budova P, učebna P300

Humánně-geografická témata v aplikované geografii

Dne 26. 4. 2018 se uskuteční seminář s několika prezentacemi a diskusí o tom, co může aplikovaná geografie v dnešní době řešit. Akce se koná pod záštitou Sekce aplikované geografie ČGS, Liberecké pobočky ČGS.

Čas konání: 10:30 hodin
Místo konání: budova P, učebna P204

Seminář - Strategie učení se z textu

Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická TU v Liberci a Česká pedagogická společnost zve tímto všechny zaměstnance a studenty TUL, členy České pedagogické společnosti, učitele a další přiznivce výchovy a vzdělávání na odborný seminář STRATEGIE UČENÍ SE Z TEXTU.

Seminář se uskuteční v úterý 15. května 2018 od 16:00 v budově G ve 3. patře v posluchárně G312.