Zapojení do projektu Grenzraum2.0/Příhraničí2.0

Od 1. 9. 2012 je Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická TUL zapojena do mezinárodního projektu "Grenzraum2.0/Příhraničí2.0" společně s partnerskými univerzitami v Chemnitz a Ústí nad Labem. V průběhu řešení projektu "Grenzraum2.0/Příhraničí2.0" budou studentské týmy vedeny metodami coachingu celým procesem vypracování mezinárodního přeshraničního projektu od skici až po finální podobu k úspěšnému získání podpory. Při řešení projektu bude se studenty pracovat řada odborníků z akademického prostředí a zejména z praxe.

Pro studenty TUL je k dipozici 10 míst. Veškeré náklady spojené s účastí studentů jsou hrazeny z rozpočtu projektu "Grenzraum2.0/Příhraničí2.0". Po celou dobu trvání projektu "Grenzraum2.0/Příhraničí2.0" je zajištěno profesionální tlumočení.

Cílem projektu "Grenzraum2.0/Příhraničí2.0" je seznámit studenty s praktickými aspekty projektové práce a projektového managementu. Absolvováním výukových akcí v rámci projektu "Grenzraum2.0/Příhraničí2.0" získají studenti kompetence a znalosti nezbytné k samostatné projektové práci a výrazně tím zvýší svou konkurenceschopnost na trhu práce.

Zájemci se mohou k účasti hlásit do čtvrtka 18. 10. 2012 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..  Přihláška bude obsahovat krátký životopis, motivační dopis a návrh vlastního projektového tématu. Pro přihlášené uchazeče se koná v pátek 19. 10. 2012 od 10:00 informační schůzka s řešitelským týmem projektu "Grenzraum2.0/Příhraničí2.0".

Bližší informace