Výsledky voleb do AS FP TUL

FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ MÁ NOVÉ SENÁTORY

Ve dnech 22.5.2013 a 23.5.2013 se na Fakultě přorodovědně humanitní a pedagogické Technické univerzity v Liberci uskutečnily volby do komory akademických pracovníků a komory studentů AS FP TUL a doplňující volby do komory studentů AS TUL.

Voleb do komory akademických pracovníků AS FP se zúčastnilo 100 oprávněných voličů, tj. volilo 50,3 % členů akademické obce FP TUL. Voleb do studentské komory AS FP a AS TUL se zúčastnilo 61 oprávněných voličů, tj. volilo 2,9 % členů studentské obce FP TUL. Volební komise sečetla hlasy dne 23.5.2013.

V komoře akademických pracovníků AS FP zasednou:Jan Berki, Miroslav Koucký, Martin Slavík, Petr Salač, Kateřina Váňová, Miroslav Valeš, Zuzana Palounková a Renata Šimůnková.
Studenty v AS FP TUL budou zastupovat: Simona Plamínková, Jan Brzobohatý, Adéla Holcová a Aleš Splítek. Zástupcem FP do komory studentů  AS TUL byl zvolen Vojtěch Česák

Výsledky voleb a zápis o jejich průběhu jsou uvedeny v příloze.

Výsledky voleb