Fakultní školy

První školní den navštívil děkan FP doc. Brzezina několik škol, které velmi úzce s fakultou spolupracují při vedení studentů na praxích. Na základě jejich žádosti a splnění všech kritérií jim propůjčil titul fakultní škola FP TUL.

Nově mezi fakultní školy byly zařazeny dvě mateřské školy-U Bílého králíka v Žizníkově u České Lípy pod vedením paní ředitelky Ivy Honsnejmanové a mateřská škola Klášterní v Liberci s paní ředitelkou Kamilou Podrápskou.

Na obě tyto mateřské školy chodí studenti na praxe zejména studující obor pedagogika volného času.

Třetí školou, kterou ocenil pan děkan a propůjčil ji titul fakultní škola FP, je ZŠ Kaplického v Liberci, kde se učitelé v čele s panem ředitelem Zeronikem velmi aktivně podílejí na vedení praxí studentů a jsou vstřícní k požadavkům fakulty.

Přejeme všem učitelům mnoho zdaru při výchově a vzdělávání našich dětí.