Výběrové řízení na zapůjčení titulu fakultní škola

Děkan Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické Technické univerzity v Liberci

vypisuje výběrové řízení na zapůjčení titulu fakultní škola

Fakultní škola je pracovištěm, na kterém jsou realizovány pedagogické a výchovné praxe studentů FP TUL, zejména tzv. průběžné praxe studentů učitelství, a to pravidelně a každoročně během obou semestrů akademického roku. Předpokládaný podíl učitelů podílejících se na praxích je na fakultní škole alespoň 30%, přičemž praxe jsou garantovány učiteli s alespoň 6letou praxí. Škola dlouhodobě dosahuje dobrých vzdělávacích a výchovných výsledků.

Práva, povinnosti fakultní školy a podmínky spolupráce s FP TUL se řídí Statutem Fakultní školy Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické Technické univerzity v Liberci.

Škola, která má zájem spolupracovat s FP TUL a stát se fakultní školou zašle přihlášku nejpozději dne 31. 1. 2014 e-mailem nebo poštou na níže uvedené adresy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nebo:
Technická univerzita v Liberci
Děkanát FP
Voroněžská 13
460 Ol Liberec 1

K přihlášce do výběrového řízení musí být přiloženy tyto listinné dokumenty:

1. motivační dopis
  2. stručný popis kvalifikační struktury učitelů
  3. seznam učitelů, kteří by mohli vést průběžné praxe studentů učitelství včetně délky jejich praxe a vyučovaných předmětů

Vyhlášení výběrového řízení v PDF