Výběrové řízení programu Erasmus+ pro mobility zaměstnanců na akademický rok 2016-2017

Děkanát Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické vyhlašuje výběrové řízení na zahraniční mobility zaměstnanců – výukové pobyty a školení - na akademický rok 2016/2017.

Vedoucí kateder a katedrální Erasmus+ koordinátory prosíme o výběr 1 vhodného interního akademického pracovníka a 1 náhradníka pro výukové mobility, ev. školení. Jména 2 uchazečů o zahraniční mobility společně s uvedením cílové univerzity a Erasmus ID kódu instituce, ev. předpokládaného období výjezdu (zimní či letní semestr akad. roku 2016/2017) daného uchazeče zašlete za katedru nejpozději do 8.1.2016 do 12:00 hodin na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Veškeré informace o aktuální nabídce (ke dni vyhlášení výběrového řízení) zahraničních výukových pobytů a školení vyplývajících z platných inter-institucionálních smluv (u školení není inter-institucionální smlouva podmínkou) naleznete v tabulce přiloženého souboru.

Pravidla výběru zaměstnanců ve výběrovém řízení pro zahraniční výukové mobility a pro školení v akad. roce 2016/2017 v rámci programu ERASMUS+ jsou následující:

O výběru kandidátů pro zahraniční výukové mobility, ev. pro školení rozhoduje vedoucí příslušné katedry, ev. katedrální Erasmus+ koordinátor. Pro další informace viz „VÝUKOVÝ POBYT - Kvalifikační podmínky“ a „ŠKOLENÍ - Kvalifikační podmínky“ na http://www.tul.cz/intranet-zamestnanci/zamestnanci/erasmus po přihlášení zaměstnance do systému.

Školení – informace:

Pro uskutečnění mobility školení, není-li přijímající institucí vysokoškolská instituce, není potřeba podepsaná inter-institucionální smlouva, dostačující je podepsaný „Program školení“ naší a partnerskou institucí, školním zařízením, apod.

Seznam kandidátů pro zahraniční zaměstnanecké mobility bude zveřejněn na fakultním webu za 1 týden po uzavření výběrového řízení.

Účinnost: od 10.12.2015
za správnost: Mgr. Daniela Bímová, Ph.D., Fakultní koordinátorka programu Erasmus+