17. reprezentativní ples Technické univerzity v Liberci

Dobrý den,

jménem Studentské unie TUL si Vás dovolujeme pozvat na v pořadí již 17. Reprezentativní ples Technické univerzity v Liberci, který se bude konat v sobotu 25. března 2017 od 20.00 hod. v Domě kultury v Liberci.

I letos je pro návštěvníky připraven bohatý program na dvou hudebních scénách. Na hlavní scéně bude celý večer hrát známý Big’O’Band, na malém sále se pak představí univerzitní TUL Band, který následně vystřídá diskotéka v podání DJ Pavla Baláže. Připravena jsou i taneční a umělecká vystoupení a doprovodný program, včetně bohaté tomboly. Exkluzivním hostem večera bude slovenská zpěvačka Kristina s kapelou, která reprezentovala s písní Horehronie Slovensko v roce 2010 na soutěži Eurovize.

Všichni zaměstnanci univerzity mohou vyžít speciálního předprodeje vstupenek, který bude probíhat od 13. do 15. února  v kanceláři Studentské unie TUL v suterénu budovy F1 (pod univerzitní lékařkou) v následujících časech:

Pondělí 13. 2. – 11.00 – 14.00
Úterý 14. 2.  – 11.00 – 14.00