Rok 1938 z pohledu českých a polských historiků

Katedra historie FP TU v Liberci ve spolupráci s Polsko-českou vědeckou společností pořádá v rámci zasedání výboru Polsko-české vědecké společnosti a přípravného výboru 1. kongresu českých polonistických studií v roce 2019 a v rámci přednáškového cyklu pro akademickou obec a veřejnost podpořeného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy Kulatá výročí československých dějin pódiovou diskusi na téma Rok 1938 z pohledu českých a polských historiků.

Akce se uskuteční v úterý 10. 4. 2018 v 16.30 hod. v budově P Technické univerzity v Liberci, místnost P 202.

Diskutovat budou:
prof. PhDr. Robert Kvaček, CSc. (katedra historie Přírodovědně-humanitní a pedagogické fakulty Technické univerzity v Liberci)
prof. dr. hab. Andrzej Małkiewicz (Uniwersytet Zielonogórski, Instytut Politologii)
doc. PhDr. Jan Němeček, DrSc. (Historický ústav Akademie věd ČR, v.v.i.)

Moderuje: prof. PhDr. Jan Rychlík, DrSc.

Leták