VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA PRÁCI PEDAGOGICKÉ/HO ASISTENTKY/TA V DĚTSKÉM KOUTKU TUL - brigáda pro studenty TUL

Do Dětského koutku, kde již od roku 2010 pečujeme o děti studentů a zaměstnanců TUL, hledáme schopnou a nadšenou chůvu – ped.asistentku, nejlépe studentku (příp. studenta) pedagogických oborů.

Požadujeme zkušenost v práci s malými dětmi, vztah k hudbě, výtvarným nebo sportovním činnostem, schopnost práce v týmu, pečlivost a spolehlivost.

Nabízíme krásnou a inspirativní práci s dětmi do 3 let, možnou spolupráci po celou dobu studia (flexibilně s ohledem na studijní povinnosti), odměnu 100Kč za hodinu, podporu osobní koučky a zkušeného týmu.

Životopisy, motivační dopisy a případná doporučení zasílejte mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 13.6.2014.