Online studium kurzu univerzity v Lipsku

Na základě memoranda uzavřeného mezi naší fakultou a Pedagogickou fakultou Univerzity Lipsko (Leipzig) mohou naši studenti v průběhu letního semestru absolvovat online kurz zaměřený na výuku přírodovědných předmětů (Matematika + Informatika + Přírodověda + Technická výchova) právě na partnerské fakultě. Za úspěšné absolvování kurzu vám bude na základě žádosti uznán povinně volitelný předmět Výchova v evropských a globálních souvislostech (KPP/VME, 2 kr) a volitelný předmět Personal growth (KPP/PGR, 2 kr). Navíc získáte mimořádné stipendium ve výši 1.000 Kč. K absolvování kurzu je třeba znalost německého jazyka, v němž je kurz veden, na úrovni B1.

Podrobnosti naleznete na stránkách projektu TransQEU-MINT. V případě zájmu kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..