Mobilitní program rektora TUL na výjezdy na letní školy v zahraničí a studium na partnerských školách v zemích mimo EU

V rámci tohoto programu určeného pro studenty z bakalářských a magisterských programů TUL budou finančně podporovány dva typy mobilit:

• účast na letní škole v zahraničí
  • studijní pobyt na partnerské škole TUL mimo EU (zahraniční VŠ instituce a TUL si vzájemně pro své studenty prominou školné).

V současné chvíli se spouští přihlašování na první formu mobilit - letní školy. Studenti si mohou vybrat zahraniční školu podle svého uvážení, vyplnit připravené dokumenty, přihlásit se na ZHR do 18. 4. 2017 a dostanou částku peněz, kterou jim bude zahraniční pořadatel letní školy účtovat. Ostatní náklady si hradí ze svých zdrojů.

Informace a připravené formuláře