DĚTSKÝ KOUTEK TUL přijme chůvy z řad studentů a studentek

Požadujeme: kladný vztah k malým dětem a zkušenosti z práce s nimi, schopnost práce v týmu, spolehlivost, ochotu, časovou flexibilitu.
Nabízíme: příjemný kolektiv, krásnou a smysluplnou práci, odměna 100Kč za hodinu.
Nástup ihned nebo dle dohody. V případě zájmu zašlete obratem krátký životopis na adresu ilona.sovova@tul.cz, příp. volejte pro další informace na 724 027 718.

Přednáška na téma More Than Making: The Greater Benefits of Arts Education

Katedra primárního vzdělávání pořádá dne 9. 5. 2017 od 14:30 - 15:30 hodin přednášku na téma More Than Making: The Greater Benefits of Arts Education

Přednášející: americká univerzitní pedagožka a umělkyně Dennise Gackstetter z Utah State University.

Přednáška se uskuteční v budově G, posluchárna G313, 3. patro (Univerzitní náměstí 1410/1).