Přijímací řízení na rok 2017/18

Posunutý termín přijímání přihlášek ke studiu na FP TUL

Děkan fakulty vyhověl opakovaným žádostem zájemců o studium na FP TUL a rozhodl o posunutí termínu pro podávání přihlášek ke studiu do 30. 4. 2017. Nový termín se týká všech studijních oborů a všech uchazečů o studium na FP TUL, kteří dosud přihlášku ke studiu nestihli podat. Do nově stanoveného data bude zpřístupněna i elektronická přihláška, všechny další vyhlášené podmínky přijímacího řízení zůstávají v platnosti.

Pozn. Uchazeče o studium oboru Tělesná výchova se zaměřením na vzdělávání (bakalářský studijní obor v kombinaci s dalším studijním oborem zaměřeným na vzdělávání) upozorňujeme, že talentové zkoušky se konají již 9. 5. 2017.

Vážení studenti, spolužáci a zaměstnanci fakulty,

rád bych Vás pozval na otevřenou diskusi ohledně zrušení/nezrušení papírových indexů. Diskuse se bude konat v rámci Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické a to ve středu 19. 11. 2014 v místnosti G312 od 16.10.

Hlavním cílem diskuse je zjistit, jaký panuje názor na fakultě ohledně papírových indexů. Proto bych rád na tuto diskusi pozval jak zastánce, tak odpůrce jejich zrušení. V případě, že žádný názor na věc ještě nemáte, je to ideální příležitost si ho v rámci diskuse udělat. Pokud by měl někdo zájem před diskusí vystoupit s vlastním příspěvkem k tématu, kontaktujte mě na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zatím se předpokládá, že v rámci diskuse vystoupí Mgr. Berki, který je iniciátorem debaty a který bude prezentovat data, která získal v rámci dotazníkového šetření, a nastíní případná řešení problémů. Závěry diskuse budou sloužit především pro následné projednávání tématu v akademickém senátu fakulty.

Budu se těšit na hojnou účast a přínosnou diskusi.

Jan Brzobohatý
zástupce studentské komory v akademickém senátu FP TUL