ÚŘEDNÍ DESKA

Nedoručená pošta - přijímací řízení

V případě, že rozhodnutí o výsledku přijímacího řízení a o jeho případném přezkoumání nelze uchazeči doručit, považuje se podle čl. 4 odst. 11 Statutu TUL datum vyvěšení na úřední desce za datum doručení rozhodnutí.

Přijímací řízení 2019/20

  • 14. 10. 2019
    JEŘÁBEK Radek, KOVANDOVÁ Kateřina, KRCHŇAVÁ Natálie, MAREŠOVÁ Barbora,  MÍŠKOVÁ Barbora, PITROFOVÁ Pavla, PITROFOVÁ Pavla, SYTNÍK Valeriya,  VAŇHOVÁ Tereza, VAŇHOVÁ Teraza
  • 7. 10. 2019
    BAKOŠOVÁ Veronika, SEMENOVA Elizaveta, SHAGIMARDANOV Kirill
  • 3. 10. 2019
    BANYIOVÁ Kristýna, DLOUHÝ Vladimír, HRUBAN Martin, KOPEŠOVÁ Šárka, KORBELOVÁ BRODSKÁ Tereza, KOVAŘIČOVÁ Monika, POKORNÝ Adam, POKORNÝ Adam. ŠLITROVÁ Alice, ŠLITROVÁ Alicem
  • 2. 10. 2019
    JANSOVA Tereza, SOPHOVA Petra, URMINSKÁ Nina, VALENTOVÁ Tereza
  • 16. 9. 2019
    BARANOVSKÁ Karolína
  • 27. 8. 2019
    SAFRONOVA Victoria
  • 21. 8. 2019
    BROŽOVÁ Marie, ENTNER Jaroslav, NGUYEN Ngoc Huyen, NGUYEN Ngoc Huyen, NGUYEN Ngoc Huyen, ZÁRUBOVÁ Martina
  • 1. 8. 2019
    KVASNIČKOVÁ Tereza
  • 29. 7. 2019
    HOZOVÁ Terezie, KRATOCHVÍLOVÁ Marie, MATOUŠ Adam, PODHOROVÁ Daniela, PROCHÁZKOVÁ Michaela, TRČÁLKOVÁ Lenka, TRČÁLKOVÁ Lenka
  • 26. 7. 2019
    BOČOKOVÁ Jana, BASHKOVA Maria, BENÍŠKOVÁ Petra, BOGDANOVSKAIA Sofiia, DOUBKOVÁ Petra, FILIP Lukáš, HOSÁKOVÁ Adéla, HENEBERG Šimon, HÁLEK Martin, HOUSKOVÁ Kristýna, HORÁK Josef, HEPNAROVÁ Tereza, CHYTRÁ Magdaléna, JÍŠOVÁ Adéla, KOPECKÁ Kateřina, KOSOVÁ Magdaléna, KAMP Patrik, KURAMSHIN Aleksei, MESHKOV Ilja, NOVOTNÁ Barbora, POSPÍŠILOVÁ Kateřina, PROCHÁZKOVÁ Aneta, RIEDL Ladislav, ROŽNOVSKÁ Anna, SLAVÍK Petr, SHAGOIKO Anastasiia, ŠIPULOVÁ Rebecca, ŠIMÁKOVÁ Zuzana, ŠOSTKOVÁ Barbora, TOMÁŠKOVÁ Veronika, TRAKALOVÁ Denisa, VRÁTNÁ Karolína, ZASPAL Jakub
  • 23. 7. 2019
    BARSHCHEUSKI Aliaksei, BRUTSMANNOVÁ Julie, BURYÁNOVÁ Kristýna, GOVORKOV Ivan, HEJNIŠOVÁ Kateřina, HOLAKOVSKÁ Klára, HORÁKOVÁ Michaela, IGOSHIN Stanislav, JETMAROVÁ Kateřina, KAIUKOVÁ Zhanna,  KOCIÁNOVÁ MAJZLÍKOVÁ Barbora, KOTMELOVÁ Kateřina,  KUKLÍK Lukáš, KUTINA Matěj, MACHOVÁ Pavla, MALEC Jan, MÜHLBERGEROVÁ Lenka, MUKANOVA Kamila, NOVOTNÁ Barbora, PROCHÁZKOVÁ Aneta, RAKOVA Margarita, ROHÁČKOVÁ Sandra, ROZSYPALOVÁ Zuzana, STRAŠIL Patrik, TORUN Nurdan
  • 22. 7. 2019
    ČADINOVÁ Sabina, DONTOVÁ Věra,  DUBSKÁ Michaela, DUDEK Marcel, FIŠEROVÁ Eliška, GAVLOVSKAIA Ekaterina, HENDRYCHOVÁ Eliška, JANSOVÁ Tereza, JEDLIČKA Michal, KARDASH Angelina, KARPOVA Olga, MATUŠKOVÁ Marie, MATUŠKOVÁ Marie, NAŠTICKÝ Petr, NAVRÁTILOVÁ Olga, ŠENK Pavel, ZLATOVA Margaryta, ZVÁROVÁ Tereza,  ŽĎÁRSKÁ Ivana
  • 10. 7. 2019
    DLABOLOVÁ Monika, ELIÁŠOVÁ Nela, VÁŇA Pavel, VENZAROVÁ Anna
  • 9. 7. 2019
    SUCHÁNKOVÁ Barbora
  • 8. 7. 2019
    BUGNOVÁ Michaela,  ČERNOHUB David, ELIÁŠOVÁ Nela, HANZLOVÁ Adéla, ISLAIMOVA Aidana, MOCOVÁ Nikola
  • Změneno dne .

Přijímací řízení 2018/19

  • 18. 7. 2018
    BULEJKOVÁ Kamila,DLASKOVÁ Romana, DROBEK Vojtěch,  FIŠER Radim, FIŠER Radim,  HAVLÍČKOVÁ Anežka, HRUBÁ Lucie, KORSHUK Virtoriia, LANDOVSKÁ Sabina,  MADZIOVÁ Dominika, MELICHAROVÁ Monika, MENGEROVÁ Barbora, MENŠÍKOVÁ Tereza, POLÁK Milan, STANĚK Petr,  SYANTSIKOVA Daria, VODOVÁ Lucie, VRABCOVÁ Iveta, VTÍPILOVÁ Barbroa, VTÍPILOVÁ Barbora
  • 23. 7. 2018
    ADAMCOVÁ Sabina, ANTONENKO Dmitrii, BAGDASARIAN Diana, CVRČEK Martin, FILENKO Dmitry, GIŇA Milan, GORDOVA Daria, GÜNZEL Lukáš, HAVLOVÁ Karolína, HEHEJÍK Josef, HOCHMALOVÁ Zuzana, ILINYKH Anna, JANÁKOVÁ Gabriela, KARÁSKOVÁ Helena, MACHÁČKOVÁ Veronika, MARŠÍK Martin, MARVAL Karel, NOVÁKOVÁ Šárka, NOVOTNÁ Zuzana, PERCZYNSKÁ Barbora, PETRUŽELKA Luděk, ROTH Adam, SCHWARZBACH Martin, ŠENK Pavel, ŠRÁMKOVÁ Michaela,TOMI Tibor, VONDRÁŠKOVÁ Barbora, ZAKRINA Malika, ZINGER Marcela
  • 24. 7. 2018
    BENÍŠKOVÁ Petra, DOUBRAVSKÁ Petra, GAVLOVSKAIA Ekaterina, ILINYKH Anna, PÁVKOVÁ Veronika, POPOV Alexey, POPOVA Darya, SAAVEDRA Alfredo, SAAVEDRA Alfredo,SEDLÁČKOVÁ Jana, SHOSTAK Dmytro, STEJSKALOVÁ Nikola, STURZ Jiří Bartoloměj, VTÍPILOVÁ Barbora
  • 25. 7. 2018
    BINTEROVÁ Kateřina, ČECH Patrik, GLAZUNOVA Daria, HOFMANOVÁ Tereza, KRÁL Jan, MARHOLDOVÁ Markéta, MARX David, MATSUK Ekaterina, MENŠÍKOVÁ Tereza, MERKHANOV Almas, NĚMEČKOVÁ Veronika, NOVÁK Matěj, ZÁRUBOVÁ Martina
  • 27. 7. 2018
    STUPKOVÁ Petra
  • 3. 8. 2018
    TIUGUNOVA Kamilla
  • 14. 8. 2018
    KERTISOVÁ Kateřina
  • 13. 9. 2018
    KRÁL Jan, MENŠÍKOVÁ Tereza, MERKHANOV Almas
  • 26. 11. 2018
    HORÁK Martin, MELOUNOVÁ Karolína, ŠŤASTNÝ Michal, VAŇKOVÁ Pavla
  • Změneno dne .

Přijímací řízení 2017/18

  •  23. 8. 2017
    PEKÁRKOVÁ Tereza
  • 22. 8. 2017
    RŮTOVÁ Klára
  • 15. 8. 2017
    BENZINA Btissam, ŠVARCOVÁ Kamila, EHLENOVÁ Eva
  • 10. 8. 2017
    HANZALOVÁ Alena
  • 9. 8. 2017
    JUŘÍKOVÁ Kristýna, KŘIVSKÁ Anna
  • 8. 8. 2017
    NEVEČEŘAL Dominik
  • 6. 8. 2017
    VAZAČ Dominik, HAVLÁSEK Jan, KŘIVSKÁ Anna, KŘIVSKÁ Anna, KRAVCHENKO Anastasiia, JUŘÍKOVÁ Kristýna, OPATRNÁ Lucie, HANZALOVÁ Alena, MURDYCH David, MELICHAR Petr
  • 5. 8. 2017
    URVANTCEVA Marina, PUSTOVOITOVA Kristina, SYANTSIKOVA Daria, SYANTSIKOVA Daria, MAGAY Olga, PETRUSHKIN Vladislav, KLETUSHKINA Iasmina, IVANOVA Elena, NEDVĚDOVÁ Veronika, NEDVĚDOVÁ Veronika, HAVEL Lukáš, PETELÍKOVÁ Lenka, ŽIŽKOVÁ Michaela, PYTLÍKOVÁ Anna,  JANDOVÁ Veronika, BYRTUS Petr, BATYRBEK Benazir, INEVATKINA Marina, LANDSFELDOVÁ Michaela, FOLLPRECHTOVÁ Jitka, RETHY Martin, BATYRBEK Benazir, BÁRTOVÁ Tereza, GAIL Jonáš
  • 4. 8. 2017
    FIŠER Dominik, SVOBODOVÁ Simona, KOLISKOVÁ Kristýna, BORŮVKOVÁ Lenka, PUNDÁKOVÁ Lucie, JÁNOŠÍKOVÁ Šárka, ZRŮSTOVÁ Klára, BROŽ Dominik, PODRACKÁ Šárka, CIHLÁŘOVÁ Žaneta, SVOBODOVÁ Lenka, BROŽ Daniel, NOSALOVÁ Lenka, LEJSKOVÁ Martina, JÁNOŠÍKOVÁ Šárka, DIVIŠOVÁ Michaela, BLÁHOVÁ Lucie, POVŠÍK Viktor, HLAVÁČ Ondřej, NIŠNEROVÁ Romana
  •  3. 8. 2017
    BRUMLICH Daniel, PATKÁŇOVÁ Iveta, PEKÁRKOVÁ Tereza, PROUSKOVÁ Veronika, BÖHMOVÁ Markéta, VLACH Lukáš, BRADÁČ Jakub, HROMÁDKOVÁ Karolína
  • 2. 8. 2017
    SILNÁ Kateřina, NOVÁKOVÁ Štěpánka, STIBOR Tomáš, LIBÁNSKÁ Anežka, ZAJPTOVÁ Barbora, KRATOCHVÍLOVÁ Eliška, FARNIEVA Viktoriia, POVŠÍK Viktor, KUBÍČKOVÁ Blanka, BRŮŽEK Lubomír, BARTŮŇKOVÁ Veronika, KOZÁKOVÁ BALVÍNOVÁ Barbora
  • 17. 7. 2017
    VÍCHOVÁ Magdaléna
  • 19. 7. 2017
    KŘÍŽEK Miroslav, ŠTĚPNIČKA Marek

 

  • Změneno dne .

Přijímací řízení 2016/17

  • 2. 11. 2016
    BUSÁKOVÁ Kristýna, Lehoczká Andrea
  • 19. 9. 2016
    MALÁ Sabine
  • 15. 9. 2016
    FOJTÍKOVÁ Markéta
  • 30. 8. 2016
    KONDVÁROVÁ Veronika, PEKÁRKOVÁ Tereza
  • 29. 7. 2016
    SYROVÁTKA David, KARDANOVA Luliia, MEISLOVÁ Tereza, NOVÁKOVÁ Luce, KRÁSOVÁ Lucie,
  • 28. 7. 2016
    MIŠNEROVÁ Romana, KOVÁŘOVÁ Jitka, ŠANTINOVÁ Gabriela, MEDOVÁ Kateřina Anna, PAPOUŠKOVÁ Andrea, HRUŠKOVÁ Milena, ŠAŠMOVÁ Martina, STODŮLKOVÁ Klára, HAVELKOVÁ Michaela, KRYŠPÍNOVÁ Michala, MARHOLDOVÁ Markéta, ŠUSTR Dominik, NOVOTNÝ Milan, LIČÍKOVÁ Jitka, NEPLOKH Iana,
  • 27. 7. 2016
    POŠMOURNÝ Josef, ŠVARCOVÁ Klára, BORNOVÁ Romana, URBÁŘOVÁ Daniela, SOJKOVÁ Adéla, ZÁMEČNÍKOVÁ Veronika, ŠÍMA Petr, BLÁHA Tomáš, VIDEMANOVÁ Lucie, SABETCKAIA Marina, HOŘEJŠÍ Markéta, MICHNOVÁ Lenka, VALOVÁ Nikola, NAVRÁTILOVÁ Regina, LUŇÁKOVÁ Jana, TRUNEČKOVÁ Klára, TRAMBAČ Regina, PROSINA Margarita, NIKITINA Elena, MATASOVA Viktoriia, KAIUKOVA Zhanna, IAROVITSYNA Anna, DULOVA Daria, TYLŠOVÁ Martina, HLADÍK Martin
  • 26. 7. 2016
    ŠTASTNÁ Sára, ŘEHÁKOVÁ Pavlína, MAYER Denis, BISCHOF Michal, FRANC Daniel, HOLBÍKOVÁ Denisa, FUNDÁKOVÁ Lucie, BROŽ Zdeněk,  MEMETOV Yalkun, FRIDRICHOVÁ Lenka, PRCHLÍK Petr, HOUSEROVÁ Petra, HOŘÍNEK Martin, BARANOVÁ Simona, LANGEOVÁ Tereza, CHMEL Tomáš
  • 25. 7. 2016
    ŠVEHLOVÁ Barbora, ZHITENEV Artur, ŠVARCOVÁ Nina, LUZHNYKH Yekaterina, YERKIMBEKOVA Kamilla, VOJTĚCH Petr, NAVOYCHIK Anna, HAMPLOVÁ Simona, ŠEDÝ Jiří
  • 21. 7. 2016
    KUČEROVÁ Lenka, MILLEROVÁ Petra
  • 13. 7. 2016
    PETROVÁ Lenka
  • 11. 7. 2016
    TRLIČÍK Mojmír, KARAFIÁTOVÁ Světlana, HOLÁ Martina, ŠTĚPNIČKA Marek
  • Změneno dne .

Přijímací řízení 2015/16

  • 26. 8. 2015
    DUŠKOVÁ Alžběta, POKORNÁ Markéta, ŘADOVÁ Lenka, VETCHÁ Tereza, ŠAFRÁNKOVÁ Lucie, STANĚK Martin, ŠVESTKOVÁ Jana, MÜLLER Michael, MARTÍNKOVÁ Monika,  HYXOVÁ Jana, BLECHOVÁ Tereza, ČERNÝ Miroslav,  SMOLOVÁ Petra, ZEMANCOVÁ Hana Ludmila, HARTL Tomáš, HUDSKÁ Michaela, BEŠŤÁK Jonáš, JIŘÍKOVÁ Martina, PĚNIČKOVÁ Alena, MENCLOVÁ Kristýna, BREZA Michal, STRAKOVÁ Pavla, NETUŠILOVÁ Dominika, STERÁNKOVÁ Dana, POKORNÁ Markéta, CHALOUPSKÝ Vojtěch, SUPOTIAN Oleksandra, BANSZELOVÁ Anna, JANISOVÁ Barbora, POPOVIČOVÁ Martina, HLAVATÝ Jan, VRŇÁKOVÁ Denisa, ŽMIJA Aneta
  • 10. 8. 2015
    KHYZHNIAK Veronika, FIKAROVÁ Stephanie, KASIMOVA Dariia, DEDECIUSOVÁ Andrea, BRICH Josef, NIKITINA Elena, MENSHCHIKOVA Maria, KAIUKOVA Zhanna, KHAMIZULLINA Kseniya, GUBIN Ilya, GABRUSEVICH Polina, FEDOROVA Maryna, BOLIBOK Olesia, VINTSEVYCH Antonia, KOSHCII Oleksandra, PADĚRKOVÁ Marie Magdalena, DŘEVIKOVSKÁ Monika, TEUBNER Filip, RUČ Jaroslav, PLÍŠEK Miroslav, TŮMA Daniel, BORŮFKOVÁ Lenka, KOLÁŘOVÁ Denisa, VYHNÁLKOVÁ Anna, JABŮRKOVÁ Veronika, ŠVARCOVÁ Kamila, WANKEOVÁ Eliška, TRUNEČKOVÁ Klára, ROSINA Jan, REMEŠOVÁ Bohdana, ŠANTINOVÁ Gabriela, PECÁROVÁ Natálie, KOVÁŘOVÁ Anna, MUŽÁKOVÁ Karolína, STARÁ Michaela, VERNEROVÁ Eva, TZIOVARAS Antonios, KOPŘIVOVÁ Jitka, BUŽOVÁ Kristýna, RAMAZANOVA Diana, BARTOŠOVÁ Jana, KLÍMKOVÁ Štěpánka, TESAŘOVÁ Michaela, PROŠKOVÁ Kateřina, BURSOVÁ Eliška, HRNEČKOVÁ Karolína, VENCOVÁ Ivana, CHALUŠOVÁ Dominika, KRÁL Martin, CAHOVÁ Martina, VYSKOČILOVÁ Pavla, FIALOVÁ Lucie
  • 3. 8. 2015
    DIESSNEROVÁ Kateřina, LAURINOVÁ Tereza
  • 27. 7. 2015
    KOUSAL Daniel, KAŠŤÁKOVÁ Miloslava, VAVRUŠKOVÁ, Adéla, KHYZHNIAK Veronika
  • 24. 7. 2015
    FITZOVÁ Andrea, RANIAKOVÁ Dominika
  • 18. 7. 2015
    RANDA Jiří, PEČ Jiří
  • Změneno dne .

Přijímací řízení 2014/15

  • 25. 11. 2014
    KOPEŠOVÁ Lenka (odvolání), MERUNKOVÁ Adéla (odvolání)
  • 21. 11. 2014
    RUMLEROVÁ Eliška (odvolání), HOROVÁ Barbora (odvolání), MAJOROVÁ Lucie (odvolání), HEMMEROVÁ Martina (odvolání), ANDRŠOVÁ Lucie (odvolání), VALEŠOVÁ Denisa (odvolání), MEISLOVÁ Markéta (odvolání 2x)
  • 10. 10. 2014
    SURMAJOVÁ Marcela, HRABĚTOVÁ Klára (odvolání)
  • 3. 10. 2014
    HRADILOVÁ Klára (odvolání)
  • 30. 7. 2014
    SUCHARDOVA Miroslava, JANKOVIĆOVÁ Michaela, PETRÁČKOVÁ Nikola
  • 1. 8. 2014
    DVOŘÁČEK Jiří, HOUFKOVÁ Soňa, MATERNOVÁ Šárka,PETRÁČKOVÁ Nikola, PROCHÁZKOVÁ Andrea
  • 5. 8. 2014
    KOMPUŠOVÁ Darina, PÍŽOVÁ Eva, YAKUBOUSKAYA Aliaksanda
  • 18. 8. 2014
    BALATKOVÁ Aneta, SMRČKOVÁ Adéla, TESÁROVÁ Natalia, KŘÍŽOVÁ Petra, ZÁNOVÁ Tereza, SKRBKOVÁ Jana, BAŠINOVÁ Sandra, HRADCOVÁ Veronika, MEISNEROVÁ Kateřina, PREUSSLEROVÁ Zuzana, VOKROUHLÍKOVÁ Kateřina, KOZLOVSKÁ Sandra, MOLČANOVÁ Dominika, ŠMOK Petr, DANKO Filip, PETRUŽÁLKOVÁ Eliška, PAKANDLOVÁ Lucie, HRADILEK Adam, BENČÍKOVÁ Klára, PATERNOVÁ Radka, BREZA Michal, KARZHAKOVA Damilya, HALABURKOVÁ Martina, KOLMANOVÁ Leansy, SALAVCOVÁ Darja, TESÁROVÁ Natalia, BOBKOVÁ Linda, FENCL Pavel, KIM Vyacheslav, KOTLÁŘ Šimon, ŘEHÁKOVÁ Sandra, ŠIMEK Michal, BURDOVÁ Zuzana, ŠVORCOVÁ Kateřina, RICHTEROVÁ Renata, ŘADOVÁ Lenka, MICHLÍKOVÁ Andrea
  • 19. 8. 2014
    TOBRMANOVÁ Eliška, KLINOVSKÁ Aneta, MÍKOVÁ Lucie, NEVEČEŘALOVÁ Adéla, ŠTECHOVÁ Tereza, VALKOVÁ Simona, KŘÍŽOVÁ Kristýna, JIRKŮ Pavel, KÝČKOVÁ Jana, BEZDICZKOVÁ Petra, NGUYEN Cao Cuong, MARTÍNEK Filip, KARZHAKOVA Damilya, ZAJÍČKOVÁ Barbora, KROBOVÁ Jana, TÖLZEROVÁ Adéla, HORÁKOVÁ Denisa, PODLIPNÁ Zuzana, UBERTI Anna, PILCH Pavel, VYŠOHLÍDOVÁ Lucie, KOHOUTOVÁ Lenka, PROCHÁZKA Jakub, MRÁZKOVÁ Tereza, ŠOSTKOVÁ Zuzana, VÁŇA David, GABRUSEVICH Polina, PADUNOVA Alina, LIŠKOVÁ Lucie, GUMEROVA Medina, RUTSCHOVÁ Michaela, ŠKOP Petr, SVOBODA David, RETHY MARTIN.
  • 27. 8. 2014
    JEŽKOVÁ Anna, SUCHÁ Adéla, CHRAMOSTOVÁ Iveta, LEŠÁKOVÁ Zuzana, VILDNEROVÁ Eva, BAŠINOVÁ Sandra
  • 1. 9. 2014
    PODZEMSKÝ Petr, ŽVACHTOVÁ Eva, KARIMOV Danis
  • 4. 9. 2014
    ŠTANGLEROVÁ Magdaléna
  • 5. 9. 2014
    RUSTLEROVÁ Barbora
  • 15. 9. 2014
    ERŠILOVÁ Dana, MATESOVÁ Radka
  • Změneno dne .

Přijímací řízení 2013/14

  • 2. 7. 2013
    KOCOURKOVÁ MONIKA
  • 3. 7. 2013
    KONDRTYEV DANIIL
  • 5. 7. 2013
    KIROVÁ LUCIE, VAŇKOVÁ DENISA
  • 17. 7. 2013
    VOLKOVA DARYA
  • 22. 7. 2013
    SÁDOVSKÁ NIKOLA, JANDÁČKOVÁ ŠÁRKA, SAUEROVÁ TEREZA, KŘIVANCOVÁ ELIŠKA, ŠINDELÁŘOVÁ PAVLÍNA, SITTOVÁ KATEŘINA, VYŠANSKÁ KATEŘINA, HRUBEŠOVÁ SIMONA, HLADÍKOVÁ MARIE, HONC ZDENĚK, TESAŘOVÁ LUCIE, ZEMANOVÁ KLÁRA, CHAMRÁDOVÁ BARBORA, ZÁMEČNÍKOVÁ VERONIKA, MAŠKOVÁ ANETA, HUBENÁ TEREZA
  • 23. 7. 2013
    KOTÚČKOVÁ RENATA, FLÉGLOVÁ MARIE, KORÁBOVÁ IRENA, ZÁMEČNÍKOVÁ VERONIKA, PERLINGEROVÁ INKA PAVLA, VANĚČEK MICHAL, ŠÍRLOVÁ LENKA, DUŠKOVÁ PAVLA, BĚLOHLÁVKOVÁ MIROSLAVA, KRAUS MARTIN, GOTTLIEBEROVÁ PAVLA, BORIKOVA LENKA, KLOGNEROVÁ KATEŘINA, KRSKOVÁ ŠÁRKA, VANČURA PETR
  • 24. 7. 2013
    BOČEK MAREK, KUBÍČEK MARTIN, CULÍKOVÁ ANITA, ŠPRINGLOVÁ LENKA, JAKUBÍČKOVÁ ANETA, BOŘECKÁ MAGDALÉNA, HEJDOVÁ BARBORA, BUNGANIČOVÁ ANETA, TŮMOVÁ LENKA, JANKŮ MICHAELA, KUČERA PETR
  • 25. 7. 2013
    KUSZNIRUK KRISTIÁN,ČERNÁ JANA, BRAUNSTEIN MARTIN, LAFATOVÁ MONIKA, SVITIČOVÁ NIKOL, JAVŮRKOVÁ LUCIE, HAVLÍKOVÁ TEREZA, VILIMOVSKÁ MICHAELA, ZEMANOVÁ VERONIKA
  • 26. 7. 2013
    HOSPŮDKOVÁ PAVLA, JISKROVÁ LADA, OTTOVÁ MARCELA, ŠPÍŠKOVÁ ŠÁRKA, SEDLÁČKOVÁ LÝDIE, KADLECOVÁ ŠÁRKA, MARKSOVÁ HELENA, ŠMOK PETR, MARKOVÁ JANA, DVOŘÁKOVÁ JANA, ONDRÁČEK ALEŠ
  • 29. 7. 2013
    PÁVOVÁ HANA
  • 30. 7. 2013
    SVITIČOVÁ NIKOL
  • 4. 12. 2013
    LEVCHENKO IANA, LANKOVÁ BARBORA, KOTVOVÁ ANNA, KOŠŤÁL KAMIL, KUDĚJOVÁ MARTINA, KLINOVSKÁ GABRIELA, JANCSOVÁ PAVLÍNA, GROBARČÍKOVÁ LUCIE
  • 5. 12. 2013
    REJMANOVÁ ADÉLA, NOSEK TOMÁŠ
  • 6. 12. 2013
    ZHUSSIPOVA NURGUL, VAJNER PETR, ŠTÁLOVÁ BARBORA, SÁDOVSKÁ NIKOLA, MACHKOVÁ KATEŘINA
  • 9. 12. 2013
    STRYCHOVÁ KAROLÍNA
  • Změneno dne .

kontakt

Technická univerzita v Liberci,
Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická
TUL ICO W
Děkanát fakulty:
Univerzitní náměstí 1410/1
460 17, Liberec 1
Telefon: +420 48 535 2815

Fakturační adresa:
Studentská 1402/2, 46117, Liberec 1

IČ: 46747885 | DIČ: CZ46747885

Adresy pracovišť

Vzdálená pomoc pro zaměstnance FP TUL

© Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická na Technické univerzitě v Liberci