Obracíme se na studenty s prosbou o pomoc

| Zprávy pro studenty

Milé studentky, milí studenti,

dne 10. 3. 2020 prohlásil předseda vlády ČR Andrej Babiš, že studenti pedagogických fakult mají pomoci personálu zdravotnických zařízení zajistit práci s dětmi, které v současné době nemohou navštěvovat uzavřená školská zařízení. Asociace děkanů pedagogických fakult v ČR a tedy i já vnímáme tento apel jako důležitý a obracíme se proto na vás studenty s prosbou, abyste na bázi dobrovolnosti pomohli při hlídání dětí zdravotníků a dalších důležitých profesí přímo v místě jejich bydliště.  Tím by se minimalizoval kontakt dětí s širšími skupinami vrstevníků a lidí obecně a byla by do jisté míry kompenzována i vzdělávací a výchovná činnost, která jinak náleží škole.

Pokud byste byli ochotni tuto činnost vykonávat, pošlete, prosím, na sebe kontakt (jméno, telefonní číslo, místo možného působení) paní Kretschmerové (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo paní Kazdové (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Tato Vaše aktivita bude zohledněna při plnění Vašich praktických předmětů.

S poděkováním za Vaši ochotu
Jan Picek, děkan FP TUL