Studijní program celoživotního vzdělávání

Rozšiřující studium hudební výchovy pro 2. stupeň ZŠ

Studium je určeno pro kvalifikované učitele 1. st ZŠ, kteří chtějí získat způsobilost vyučovat HV na 2. st. ZŠ a kvalifikované učitele 2. stupně, kteří si chtějí rozšířit aprobaci o HV jako další předmět.

Chcete se dozvědět vše, co vše zahrnuje výuka hudební výchovy na 2. stupni ZŠ?

Chcete se na výuku hudební výchovy na 2. stupni ZŠ připravit?

PaedDr. Zbyněk Prokeš, Ph.D.

Telefon: 48 535 4125
Kancelář: budova P

Máte rádi hudbu, chcete si rozšířit své znalosti v tomto oboru a vyučovat HV kvalifikovaně? Pak se přihlaste k rozšiřujícímu studiu hudební výchovy pro 2. stupeň ZŠ.

Co se naučíte?

Odborně působit v hudebně výchovném procesu na 2. stupni ZŠ. Využívat při výuce předmětu moderní trendy oboru. Vést sbor či orchestr, popř. volitelné (nepovinné) hudební předměty na ZŠ.