Studijní program celoživotního vzdělávání

Rozšiřující studium výtvarné výchovy pro 2. stupeň ZŠ

Studium je určeno pro kvalifikované učitele 1. st ZŠ, kteří chtějí získat způsobilost vyučovat VV na 2. st. ZŠ a kvalifikované učitele 2. stupně, kteří si chtějí rozšířit aprobaci o VV jako další předmět.

Máte zájem o výtvarnou tvorbu a umění?

Rádi byste sami tvořili a zároveň kvalifikovaně předávali zkušenosti svým žákům?

Studium k rozšíření aprobace o výtvarnou výchovu na liberecké TULce je úžasná možnost dva a půl roku výtvarně tvořit pod vedením inspirativních a vstřícných pedagogů. Vyzkoušet si náročné grafické techniky, po kterých jste vždy zvědavě pokukovali, ale bez ateliéru a lisu jste neměli šanci. Na celý den se ponořit do práce s keramickou hlínou, aniž by vás honil čas nebo nedostatek materiálu. Pracovat s textilem, papírem, kreslit figuru podle živého modelu, přičichnout k arteterapii, naplánovat galerijní animaci. A vždycky je vám k dispozici odborník,který vám pomůže najít metody, jak danou techniku převést do vaší práce se žáky v základní škole.

Mgr. Klára Bílková, absolventka RVV2 2020

MgA. Lucrezia Škaloudová Puchmajerová, Ph.D.

Telefon: 48 535 4416
Kancelář: budova P

Umění může být relax a relaxováním si rozšířit aprobaci, může přece fajn.

Co se naučíte?

Naučíte se zapojovat moderní prvky do vaší výuky. Rozšíříte si praktické zkušenosti s výtvarnými technikami rozvinete výtvarné myšlení.