ÚŘEDNÍ DESKA

Přijímací řízení 2019/20

  • 1. 11. 2019
    SURINA Ariadna
  • 25. 10. 2019
    BRODSKÁ Denisa, VABISHCHEVICH Anastasiia
  • 14. 10. 2019
  • JEŘÁBEK Radek, KOVANDOVÁ Kateřina, KRCHŇAVÁ Natálie, MAREŠOVÁ Barbora,  MÍŠKOVÁ Barbora, PITROFOVÁ Pavla, PITROFOVÁ Pavla, SYTNÍK Valeriya,  VAŇHOVÁ Tereza, VAŇHOVÁ Teraza
  • 7. 10. 2019
    BAKOŠOVÁ Veronika, SEMENOVA Elizaveta, SHAGIMARDANOV Kirill
  • 3. 10. 2019
    BANYIOVÁ Kristýna, DLOUHÝ Vladimír, HRUBAN Martin, KOPEŠOVÁ Šárka, KORBELOVÁ BRODSKÁ Tereza, KOVAŘIČOVÁ Monika, POKORNÝ Adam, POKORNÝ Adam. ŠLITROVÁ Alice, ŠLITROVÁ Alicem
  • 2. 10. 2019
    JANSOVA Tereza, SOPHOVA Petra, URMINSKÁ Nina, VALENTOVÁ Tereza
  • 16. 9. 2019
    BARANOVSKÁ Karolína
  • 27. 8. 2019
    SAFRONOVA Victoria
  • 21. 8. 2019
    BROŽOVÁ Marie, ENTNER Jaroslav, NGUYEN Ngoc Huyen, NGUYEN Ngoc Huyen, NGUYEN Ngoc Huyen, ZÁRUBOVÁ Martina
  • 1. 8. 2019
    KVASNIČKOVÁ Tereza
  • 29. 7. 2019
    HOZOVÁ Terezie, KRATOCHVÍLOVÁ Marie, MATOUŠ Adam, PODHOROVÁ Daniela, PROCHÁZKOVÁ Michaela, TRČÁLKOVÁ Lenka, TRČÁLKOVÁ Lenka
  • 26. 7. 2019
    BOČOKOVÁ Jana, BASHKOVA Maria, BENÍŠKOVÁ Petra, BOGDANOVSKAIA Sofiia, DOUBKOVÁ Petra, FILIP Lukáš, HOSÁKOVÁ Adéla, HENEBERG Šimon, HÁLEK Martin, HOUSKOVÁ Kristýna, HORÁK Josef, HEPNAROVÁ Tereza, CHYTRÁ Magdaléna, JÍŠOVÁ Adéla, KOPECKÁ Kateřina, KOSOVÁ Magdaléna, KAMP Patrik, KURAMSHIN Aleksei, MESHKOV Ilja, NOVOTNÁ Barbora, POSPÍŠILOVÁ Kateřina, PROCHÁZKOVÁ Aneta, RIEDL Ladislav, ROŽNOVSKÁ Anna, SLAVÍK Petr, SHAGOIKO Anastasiia, ŠIPULOVÁ Rebecca, ŠIMÁKOVÁ Zuzana, ŠOSTKOVÁ Barbora, TOMÁŠKOVÁ Veronika, TRAKALOVÁ Denisa, VRÁTNÁ Karolína, ZASPAL Jakub
  • 23. 7. 2019
    BARSHCHEUSKI Aliaksei, BRUTSMANNOVÁ Julie, BURYÁNOVÁ Kristýna, GOVORKOV Ivan, HEJNIŠOVÁ Kateřina, HOLAKOVSKÁ Klára, HORÁKOVÁ Michaela, IGOSHIN Stanislav, JETMAROVÁ Kateřina, KAIUKOVÁ Zhanna,  KOCIÁNOVÁ MAJZLÍKOVÁ Barbora, KOTMELOVÁ Kateřina,  KUKLÍK Lukáš, KUTINA Matěj, MACHOVÁ Pavla, MALEC Jan, MÜHLBERGEROVÁ Lenka, MUKANOVA Kamila, NOVOTNÁ Barbora, PROCHÁZKOVÁ Aneta, RAKOVA Margarita, ROHÁČKOVÁ Sandra, ROZSYPALOVÁ Zuzana, STRAŠIL Patrik, TORUN Nurdan
  • 22. 7. 2019
    ČADINOVÁ Sabina, DONTOVÁ Věra,  DUBSKÁ Michaela, DUDEK Marcel, FIŠEROVÁ Eliška, GAVLOVSKAIA Ekaterina, HENDRYCHOVÁ Eliška, JANSOVÁ Tereza, JEDLIČKA Michal, KARDASH Angelina, KARPOVA Olga, MATUŠKOVÁ Marie, MATUŠKOVÁ Marie, NAŠTICKÝ Petr, NAVRÁTILOVÁ Olga, ŠENK Pavel, ZLATOVA Margaryta, ZVÁROVÁ Tereza,  ŽĎÁRSKÁ Ivana
  • 10. 7. 2019
    DLABOLOVÁ Monika, ELIÁŠOVÁ Nela, VÁŇA Pavel, VENZAROVÁ Anna
  • 9. 7. 2019
    SUCHÁNKOVÁ Barbora
  • 8. 7. 2019
    BUGNOVÁ Michaela,  ČERNOHUB David, ELIÁŠOVÁ Nela, HANZLOVÁ Adéla, ISLAIMOVA Aidana, MOCOVÁ Nikola

kontakt

Technická univerzita v Liberci,
Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická
TUL ICO W
Děkanát fakulty:
Univerzitní náměstí 1410/1
460 17, Liberec 1
Telefon: +420 48 535 2815

Fakturační adresa:
Studentská 1402/2, 46117, Liberec 1

IČ: 46747885 | DIČ: CZ46747885

Adresy pracovišť

Vzdálená pomoc pro zaměstnance FP TUL

© Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická na Technické univerzitě v Liberci