Pozvánka na 233. zasedání AS FP TUL

| Aktuality AS

Ve čtvrtek dne 9. 4. 2020 se od 9.00 uskuteční pomocí služby Google Meet ONLINE zasedání fakultního akademického senátu. Toto netradiční řešení nám umožní dodržet preventivní opatření a zároveň zachovat základní principy zasedání senátu (tj. ověření přítomnossti členů senátu, zachování prostoru pro diskusi i možnost přítomnosti dalších členů akademické obce v případě jejich zájmu). Pokud se budete chtít zasedání zúčastnit, využijte odkazu výše a svého Google účtu, který máte automaticky (více na stránkách k Gsuite). Materiály najdete tradičně na webu fakulty v sekci věnované akademickému senátu. Na programu je změna harmonogramu voleb do univerzitního senátu, schválení doplnění podmínek k přijímacímu řízení pro akademický rok 2020/2021 a schválení výroční zprávy o hospodaření fakulty za uplynulý rok.