Informace k platnosti studentských průkazů ISIC

Vážení studenti,
rádi bychom vás upozornili, že 31. 12. 2017 skončila platnost licence ISIC pro rok 2017. Abyste mohli nadále plně využívat všech služeb ISIC, je nutné si licenci prodloužit ISIC REVALIDAČNÍ ZNÁMKOU s platností do 12/2018, kterou si můžete vyzvednout na Vašem studijním oddělení.
Bez platné licence je Váš průkaz od 1. 1. 2018 vyřazen z národní databáze platných průkazů ISIC.

Pokyny pro odevzdání BP a DP (SZZ červen 2018) do termínu 2. 5. 2018

Originál BP/DP se odevzdává na studijním oddělení v budově G - Petra Kazdová a poté kopie na katedru (počet kopií a vazbu si určuje katedra na svých stránkách, v souladu s opatřením děkana 2/2016 se stanovuje počet kopií nejvýše 2;) do termínu 2. 5. 2018.

Úřední hodiny pro odevzdání BP/DP: po - pá 9.00 - 14.00 hodin (přestávka na oběd 11.15-11.45).

Studenti, kteří mají přerušené studium, se obrátí na studijní oddělení emailem nebo osobně (Petra Kazdová) a úvodní stránky jim budou vygenerovány.

S originál BP/DP odevzdáte:
1. navíc volně vytištěné prohlášení (s originál podpisem)
2. formulář - vložené údaje do STAGu
Student vkládá BP/DP do systému IS STAG v elektronické verzi, která musí být shodná s tištěnou verzí. Součástí elektronické verze musí být oskenované zadání.
3. potvrzení o převzetí závěrečné práce na studijním oddělení (souhlas vedoucího) - formulář ke stažení zde

CD se do originálu BP/DP nevkládá.

POZOR - vygenerované listy z IS STAGu musí být z roku 2018!

Kontrola indexu na studijním oddělení do 22. 5. 2018.

Pokyny pro zpracování BP/DP naleznete na stránkách https://www.fp.tul.cz/student/studium-na-fp/zaverecne-prace/pokyny

Rozhodnutí o stipendiu

Rozhodnutí o stipendiu - ubytovací, sociální a prospěchové si vyzvedávejte na studijním oddělení v úředních hodinách. Rozhodnutí o ubytovacím stipendiu pouze první ročníky.