Projekty SVUČ - ocenění

Ve čtvrtek 16. března 2023 proběhla fakultní konference prací podpořených projekty SGS a SVUČ. Studentská grantová soutěž (SGS) je určena doktorandům a doktorandkám, avšak i naši studující bakalářských a magisterských studijních programů mohou uplatnit své nápady, a to právě v projektech Studentské vědecko-umělecké činnosti (SVUČ).

Pomocí projektů SVUČ se totiž snažíme podpořit odbornou práci studentů nad rámec jejich studijních povinností daných studijními plány. Za výsledky dosažené při řešení projektů SVUČ v roce 2022 byli v rámci konference vyznamenány práce těchto studujících: Vilém Erlebach, Karolína Galáčová, Markéta Šedivá a Lukáš Vávra. Srdečně všem oceněným blahopřejeme!

SVUC22 1    SVUC22 2    SVUC22 3

Zaujala vás možnost zapojit se do řešení SVUČ? Vše, co potřebujete o projektech studentské vědecko-umělecké činnosti vědět, stejně jako možnost přihlásit se do nových projektů, naleznete na našem fakultním webu, v sekci Student či na odkazu níže. Přihlášky nových projektů do SVUČ na rok 2023 lze stále podávat, proto neváhejte a zapojte se. Budeme určitě rádi.

Přihlášky SVUČ