ZRAKOVÉ VNÍMÁNÍ U DĚTÍ S PORUCHOU BINOKULÁRNÍHO VIDĚNÍ

pátek 20. 9. 2019, v termínu 13.00 - 16.30 hodin se v budově P (Konemského 314/2) uskuteční seminář na téma zrakového vnímání dětí s poruchou binokulárního vidění, a očních projevů u dětí se specifickou poruchou učení. Na přednášce se dozvíte o souvislosti zrakového vnímání a učení dítěte. Přednáší ortoptistka Mgr. Andrea Jeřábková a odpoví na otázky, jak ovlivňuje strategie zrakového vnímání čtenářské, matematické, pohybové a komunikační dovednosti dítěte, jak souvisí zrakové vnímání a specifické poruchy učení a zejména, jak je možné dítě v těchto oblastech podpořit. Pořádá KSS FP TUL. Na seminář je možné se přihlásit do 15. 9. 2019, kontakty v přiložené pozvánce. Srdečně zveme zájemce z řad učitelů, asistentů pedagoga, rodičů i studentů.