Zprávy pro studenty

Možnost absolvování zahraniční stáže v Německu

Dobrovolnické centrum, z.s. v rámci projektu Silní sousedé nabízí studentům FP TUL možnost absolvovat zahraniční stáž v Německu. Účastníci stáže se stávají na 6 až 12 měsíců dobrovolníkem a získají praxi a jazykové znalosti v německé organizaci (např. ve školce, ve škole, v zooparku, v nemocnici). Nástup je možný od února 2019 nebo od září 2019. Zaštiťující organizace poskytuje podporu mentora na německé i české straně, 450 € kapesné na měsíc + pojištění, pomoc při hledání bytu. Podmínkou účasti je délka stáže mezi 6 a 12 měsíci. Základy němčiny jsou výhodou, ale lze se domluvit i anglicky nebo dokonce česky.

V případě zájmu se obracejte na: Anna Käsche, koordinátorka projektu Silní sousedé; e-mail.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: +420 723 420 494

Informace k ISIC kartě

Vážená držitelko/držiteli průkazu ISIC,

s novým akademickým rokem bychom Tě chtěli informovat o aktivaci průkazu ISIC na mujisic.cz., který dává průkazu ISIC nové funkcionality.

Po on-line aktivaci, která trvá přibližně 30 sekund, získáte: možnost účastnit se soutěží o vstupenky na akce a festivaly, slevové poukázky, permanentky do SKI areálů nebo zajímavé produkty od našich partnerů, přehled o nejnovějších poskytovatelích slev, exkluzivní nabídky slev dostupných pouze s průkazem ISIC, informaci o platnosti sjednaného ISIC cestovního pojištění.

Pro využití všech výhod je nutno průkaz aktivovat na webové stránce www.mujisic.cz.

Mnoho studijních úspěchů a získaných slev přeje ISIC tým.

Studentská 1402/2, 461 17, Liberec 1

ČSOB a.s. Liberec | 279571790/0300