Studijní program celoživotního vzdělávání

Speciální pedagogika - studium v oblasti pedagogických věd

Kurz Speciální pedagogika-studium v oblasti pedagogických věd je určen pro uchazeče, kteří potřebují získat kvalifikační předpoklady pro výkon přímé speciálněpedagogické činnosti u lidí se speciálními vzdělávacími potřebami. Studium je zaměřeno především na výkon práce spojené s přímou speciálněpedagogickou činností ve školách a školských zařízeních (dětský domov, dětský domov se školou, výchovný ústav apod.).

Studium trvá 1,5 roku, tedy tři semestry a má kombinovanou formu. To znamená, že se skládá jak z prezenční výuky (tedy z přednášek, seminářů a cvičení, které probíhají u nás na katedře podle rozvrhu), tak ze samostudia. Prezenční výuka, které vás čeká celkem 172 hodin, u nás probíhá v pátek a v sobotu.

Abyste mohli ke studiu tohoto programu nastoupit, musíte mít minimálně středoškolské pedagogické vzdělání ukončené maturitní zkouškou.

Podrobnější informace získáte na výchozí webové stránce Programy celoživotního vzdělávání v rámci oddílu Seznam kurzů celoživotního vzdělávání: Speciální pedagogika – studium v oblasti pedagogických věd (SPPG).


Garant kurzu

Mgr. Hana Ryšlavá, Ph.D.

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kancelář: budova P

kontakt

Technická univerzita v Liberci,
Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická

Děkanát fakulty:
Univerzitní náměstí 1410/1
460 17, Liberec 1
Telefon: +420 48 535 2815

Korespondenční adresa:
Studentská 1402/2, 46117, Liberec 1

IČ: 46747885 | DIČ: CZ46747885

Adresy pracovišť

© Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická na Technické univerzitě v Liberci