Představení kandidátů voleb studentské komory AS TUL 4/10

| Aktuality AS

Bc. Andrýs Matěj

Dějepis, Základy společenských věd, 2. ročník (magisterské studium)

Na půdě akademického senátu je potřeba hájit zájmy studentů naší fakulty. Za Váš hlas tedy mohu nabídnout zodpovědné zastoupení při řešení otázek, které přímo ovlivní nesledující období našeho studia. Nyní je totiž nejvyšší čas se zapojit do volby rektora, zaměřit se na navýšení rozpočtu pro naši fakultu a neopomenout další důležité kroky pro zlepšení podmínek našeho studia. Jsem připraven hájit Vaše zájmy!

Chumchal Věnceslav

Matematika, 2. ročník (bakalářské studium)

Chci se stát členem Akademického senátu TUL, protože se budu rád podílet na rozvoji fakulty a univerzity. Jako student oboru Matematika se dívám na věci pragramaticky a analyticky. Věřím, že nejlepšího výsledku se dosahuje promyšlenými postupnými změnami.

Bc. Zadražil Filip

Matematika – Dějepis, 1. ročník (magisterské studium)

Srdečně zdravím. Počítám, že Senát není o tom, aby sám něco radikálně měnil. Je o tom, aby v něm byli studenti, kteří školu znají a vědí, co je na ní dobré a co míň, aby podle toho mohli poslat tyhle zkušenosti dál k vedení. Já jsem v posledním ročníku učitelského programu, obor matematika a dějepis. Takže jsem už pádil z géčka na péčko za 15 minut i se záchodem dostkrát.

Bc. Zlesák David

Přírodopis – Zeměpis, 1. ročník (magisterské studium)

Můj mandát znamená Vaše klidné a úspěšné studium. Mojí motivací pro kandidaturu do univerzitního senátu TUL je získání dalších zkušeností a možnost podílet se na řešení celouniverzitních záležitostí ve prospěch jak pedagogické fakulty, tak i všech studentů.