| Aktuality

Liberec Nature run s Během o pohár rektora

Chcete hned na začátku nového akademického roku vykonat něco pro své zdraví a třeba i získat nějakou cenu? Máte možnost. V Liberci se totiž v neděli 4. 10. 2020 poběží závod Mattoni Liberec Nature Run, v jehož rámci je vyhlášen i Běh o pohár rektora TUL. Zveme proto běžecké nadšence z řad studentů a učitelů naší vysoké školy a vybízíme k účasti. Jak praví pořadatelé, Keňany nejspíš nepředběhnete, ale kolegy ze své VŠ byste mohli. Zažijte skvělou atmosféru závodu, který povede lesem, kolem přehrady, přes žulový lom a Jizerskými horami zpět. Více info o závodu v odkazech níže.

Info o závodě
Možnost registrace

| Co se děje na fakultě

Víra a nevíra v (ne)obvyklé době

Srdečně zveme na zajímavou přednášku s besedou o vztahu víry a nevíry v dnešní (ne)obvyklé době, která se uskuteční v pondělí 5. 10. 2020 od 18:00 hodin v Aule Technické univerzity v Liberci (Univerzitní nám. 1410/1). K tématu promluví prof. PhDr. Tomáš Halík, Ph.D. z ČKA/FF UK Praha, doc. PhDr. David Václavík, Ph.D. z FP TUL a PaedDr. ICLic Michal Podzimek, Ph.D., Th.D. z FP TUL. Pořádá Katedra filosofie FP TUL ve spolupráci s Českou křesťanskou akademií a John Tepmpleton Foundation. Více informací o náplni jednotlivých přednášek naleznete v přiložené pozvánce.

| Co se děje na fakultě

Pozvánka na SLAVNOSTNÍ PROMOCE

Slavnostní promoce absolventů Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické TUL se konají 17. 9. a 18. 9. 2020 v aule budovy G ve 3. patře (Univerzitní náměstí 1410/1, Liberec).

Vzhledem k zhoršující se epidemiologické situaci v České republice se promoce uskuteční za přísných hygienických opatření.
Absolventi se dostaví ve slavnostním oblečení minimálně 30 minut před zahájením.

Zimní semestr 2020 v souvislosti s covid-19

Aktuálně (14. září) nejsou plánovány žádné změny v zahájení a organizaci zimního semestru akademického roku 2020/2021, bude však posílen důraz na zvýšená hygienická preventivní opatření v průběhu výuky a při pohybu studentů v prostorách TUL. Upozorňujeme v této souvislosti, že od 10. 9. platí povinnost nosit ve společných  prostorách TUL roušku nebo jinou ochranu dýchacích cest.

| Aktuality AS

Pozvánka na 236. zasedání AS FP TUL

Ve čtvrtek dne 17. 9. 2020 se od 8.40 (posun času kvůli případným promocím) uskuteční v zasedačce DFP zasedání fakultního akademického senátu (zřejmě poslední v tomto funkčním období). Materiály najdete tradičně na webu fakulty v sekci věnované akademickému senátu. Budou vyhlášeny volby do fakultního akademického senátu.

Příkaz děkana - Zápis do druhých a vyšších ročníků na akademický rok 2020/2021

V souladu s harmonogramem pro akademický rok 2020/2021 a vzhledem k opatřením MŠMT a MZ a vývojem pandemie COVID-19 se stanovuje zápis studentů Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické do druhých a vyšších ročníků takto:

Příkaz děkana 02/2020

| Zprávy pro uchazeče

Přijímací řízení - odvolání

Odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí budou vyřešena nejpozději do 16.9.2020. Uchazeč obdrží písemné vyrozumění. Odvolání, u kterých děkan FP TUL nezmění své stanovisko, jsou postoupena k vyřízení rektorovi TUL.

Výsledky ankety

Vážené studentky, vážení studenti,

dovolte nám vyjádřit poděkování za vaši účast v anketním šetření studentské spokojenosti s výukou v průběhu letního semestru 2019/2020, který byl z mnoha pohledů neobvyklý. Situace, která nastala téměř ihned po začátku semestru uzavřením všech škol v České republice na základě vládního nařízení kvůli šířící se nákaze viru Covid-19, byla pro vás i nás náhlá a bezprecedentní.

| Zprávy pro uchazeče

Dodatečné přijímací řízení pro akademický rok 2020/2021

FP TUL vyhlásila dodatečné přijímací řízení do studijního programu "Učitelství pro střední školy a 2.stupeň základních škol" pro ak. rok 2020/2021. Uzávěrka přihlášek do 31. 8. 2020.

Podmínky přijímacího řízení

| Aktuality AS

Pozvánka na 235. zasedání AS FP TUL

V pátek dne 10. 7. 2020 se od 10.30 uskuteční v zasedačce DFP zasedání fakultního akademického senátu. Materiály najdete tradičně na webu fakulty v sekci věnované akademickému senátu. Na programu je především doplnění podmínek přijímacího řízení na příští akademický rok o SP Učitelství pro 2. st. ZŠ a SŠ.