Přednáška prof. Hans Arne Nakrem

Dne . Umístěno v sekci: Co se děje na fakultě

Srdečně Vás zveme dne 17. 10. 2017 od 10:40-12:15 na přednášku o geografii Norska a možnostech výzkumu severní Evropy s názvem: Exploring the Arctic islands of Svalbard - geology, geography and nature. Přednáška se uskuteční v angličtině.
Místo konání: Budova P (Komenského 314/2), učebna P100.

Leták

Přednáška - Mozaika souvislostí

Dne . Umístěno v sekci: Zprávy pro studenty

Katedra sociálních studií a speciální pedagogiky pořádá dne 21. 10. 2017 přednášku na téma Mozaika souvislostí.
Přednáška se uskuteční od 13.00h v budově P (Komenského 314/2, Liberec), učebna P201.
Přednášející: MUDr. Miroslav Holub

Přijďte si s námi zazpívat -Univerzitní sbor - veřejná zkouška 3. a 10. října v 18h, budova P, P 100

Dne . Umístěno v sekci: Zprávy pro studenty

Vážení studenti celé TUL, hudební nadšenci, zpěváci, muzikanti,

přijďte si s námi zazpívat, zahrát, pobýt na veřejné zkoušce univerzitního sboru 3. a 10. října v 18h v budově P, místnost P100, přízemí.
Všem vám jsou dveře otevřené.
Studenti Komorního sboru FP TUL, MgA. Jana KonvalinkováPh.D., Christopher Muffett M.A.

TÝDEN OPEN PARTY

Dne . Umístěno v sekci: Zprávy pro studenty

Akademické sportovní centrum pořádá týden aktivit zdarma od 9. - 13. 10. 2017 v hale KTV a sály ASC.

Více informací naleznete zde.

Pokyny pro odevzdání BP a DP (SZZ leden/únor 2018) do termínu 19. 12. 2017

Dne . Umístěno v sekci: Zprávy pro studenty

Originál BP/DP se odevzdává na studijním oddělení v budově G - Petra Kazdová a poté kopie na katedru (počet kopií a vazbu si určuje katedra na svých stránkách, v souladu s opatřením děkana 2/2016 se stanovuje počet kopií nejvýše 2;) do termínu 19. 12. 2017.

Úřední hodiny pro odevzdání BP/DP: po - pá 9.00 - 14.00 hodin (přestávka na oběd 11.15-11.45).

Studenti, kteří mají přerušené studium, se obrátí na studijní oddělení emailem nebo osobně (Petra Kazdová) a úvodní stránky jim budou vygenerovány.

S originál BP/DP odevzdáte:
1. navíc volně vytištěné prohlášení (s originál podpisem)
2. formulář - vložené údaje do STAGu
Student vkládá BP/DP do systému IS STAG v elektronické verzi, která musí být shodná s tištěnou verzí. Součástí elektronické verze musí být oskenované zadání.
3. potvrzení o převzetí závěrečné práce na studijním oddělení (souhlas vedoucího) - formulář ke stažení zde

CD se do originálu BP/DP nevkládá.

POZOR - vygenerované listy z IS STAGu musí být z roku 2017!

Kontrola indexu na studijním oddělení do 19. 1. 2018.

Pokyny pro zpracování BP/DP naleznete na stránkách https://www.fp.tul.cz/student/studium-na-fp/zaverecne-prace/pokyny