Skip to main content

Pro absolventky a absolventy

Jsme nadšení, když s námi absolventky a absolventi udržují kontakt i poté, co naši fakultu opustí. Moc rádi sledujeme, jak se vám po dokončení studia daří a jak jste u nás nabytých vědomostí a dovedností využili ve své profesi.

Jsme hrdí, že jsme vaše alma mater. Děkujeme.

UČITELÉ, STUDENTI, ABSOLVENTI

Nabídky práce

Přidejte se do naší FB skupiny, kam přidáváme všechny nabídky volných pracovních pozic, které se k nám dostanou. Do skupiny jsme také pozvali fakultní školy a další školy v okolí, které samy přidávají své inzeráty. Nabídky práce ve skupině jsou zaměřené primárně na učitelky a učitele, ale občas se tam objeví i pozice vhodné i pro absolventy našich neučitelských oborů.

Technická univerzita v Liberci

Klub absolventů TUL

Věděli jste, že Technická univerzita v Liberci má svůj Klub absolventů? Když se do něj přidáte, můžete se např. účastnit absolventských setkání, dozvědět se o více informací o dalším vzdělávání nebo navázat spolupráci s pracovišti univerzity.

FOTOARCHIV

Fotky z promocí

Hledáte své fotografie z promocí nebo jiných akcí naší fakulty? Najdete je ve fotoarchivu, odkud si je můžete stáhnout. Přidáváme je tam vždy co možná nejdříve.

ESHOP TUL

Merch FP TUL

Chcete mít na studium na naší fakultě nějakou hmotnou památku? Na eshopu TUL si můžete zakoupit prémiový merch s logem FP TUL, konkrétně lahve, plátěné tašky či zápisníky.