Pedagogický den - 15. 4. 2019

Katedra pedagogiky a psychologie FP TUL v rámci ESF projektu Učitelem moderně a odborně pořádá v pondělí 15. 4. 2019 Pedagogický den, který je určen studentům učitelství pro 1. stupeň ZŠ (1. - 5. roč.), pro něž bylo na tento den vyhlášeno děkanské volno. V rámci Pedagogického dne se studenti mohou prostřednictvím workshopů, seminářů a přednášek setkat s odborníky z praxe a blíže se seznámit s problematikou environmentální výchovy, čtenářské gramotnosti, domácího vzdělávání, terapie ve školním prostředí, budování učitelské autority, s činností školní inspekce, pedagogikou Montessori, waldorfskou školou či vzděláváním sociálně vyloučených dětí. Studenti si budou též moci prakticky vyzkoušet tvorbu projektů, výtvarné či hudební dílny.

program sborník anotací