Debatní klub TUL

Již dnes vpodvečer, tj. ve čtvrtek 5. 3. 2020 od 18.00 hodin se koná v učebně P202 (Komenského 314/2, Liberec) další debata na ožehavé aktuální téma, pořádaná v rámci Debatníhu klubu TUL. Tématem je tentokrát otázka Online zpřístupnění trestního rejstříku. Domníváte se, že by měl mít kdokoliv přístup k trestnímu rejstříku kohokoliv, nebo ne? Načerpejte informace a určitě dorazte!

Debatni klub 05 03 2020

Debatní klub se koná každý čtvrtek od 18 hodin v učebně P202 a je určen studentům, vyučujícícm TUL i širší veřejnosti. Chcete si zlepšit své komunikační dovednosti? Anebo se jednoduše zbavit strachu z mluvení před lidmi? Debatní klub TUL bude pro vás to pravé! Klubem provázejí lektorka Alena Čechová (Aperta, s.r.o.) a Michal Trčka z KFL FP TUL.