Děti pomáhají dětem – benefiční představení

Ve čtvrtek 31. března 2022 v  9:30 hodin se v Aule TUL (budova G - Univerzitní nám. 1410/1, Liberec) uskuteční benefiční představení Návštěva z pravěku. Finanční výtěžek z divadelního představení, které zahrají studenti a studentky pražského gymnázia Přírodní škola, bude věnován na konto humanitární organizace Člověk v tísni na pomoc Ukrajině.

Jedná se o příběh na motivy knihy a životního příběhu Petra Ginze v terezínském ghettu za druhé světové války. Ve hře se prolíná fantazijní dobrodružný příběh inspirovaný Julesem Vernem s mrazivou realitou životního osudu dospívajícího chlapce v době protektorátu.

Spolupořádá FP TUL. Na představení jsou srdečně zváni všichni studenti a zaměstnanci Technické univerzity v Liberci. Vstupné 30 Kč.