Family experiments in physics as a way to develop interest in science in children

Katedra fyziky FP TUL srdečně zve pracovníky v didaktice přírodovědných oborů, vyučující učitelských studijních programů, zájemce o fyzikální vzdělávání, doktorandy i studenty na seminář Family experiments in physics as a way to develop interest in science in children, který se bude konat ve středu 27. 11. 2019 od 14.15 hodin v posluchárně C301 (budova C, katedra fyiky, 2. patro). Přednáší doc. dr inż. Anna Hajdusianek z Wrocław University of Science and Technology. Seminář se uskuteční formou workshopu, účastníci si sami budou moci sestavit a vyzkoušet experimenty pro děti. Seminář bude probíhat v angličtině bez překladu.

pozvánka