FP píše jednu větu denně - zapojte se i Vy!

Výsledkem projektu Jedna věta denně bude textová a vizuální struktura symbolicky reprezentující „duši“ fakulty, která bude realizovaná jako umělecké dílo ve veřejném prostoru. Konkrétně na fasádě budovy P či v jejím přilehlém okolí v centru Liberce.

Toto dílo bude součástí výstavního projektu Seminář naděje (kurátor prof. Michal Koleček), který se koná na podzim roku 2023 u příležitosti oslav 70 let TUL. Všechny věty se stanou součástí bookletu a vybrané věty budou použité na potisk triček, tašek a jiných reklamních materiálů fakulty. Projekt od studentů a zaměstnanců FP TUL bude zpracován anonymně.

Sbírka vět probíhá od 17. 4. 2023 do 20. 5. 2023, zapojte se i Vy a staňte se součástí historie naší fakulty.

Inspirativní otázky:

Co nečekaného či zajímavého jste se dnes ve svém oboru dozvěděli?
Jaké téma Vás nejvíce zajímá a plánujete jej prozkoumat?
Došlo dnes na fakultě k nějaké situaci, která Vás překvapila nebo Vám udělala radost?
Opiš větu z Tvých studijních poznámek.
Na co se těšíte ve spojitosti s FP?

Jak svoji větu doručím?
1. Přes webovou aplikaci (viz odkaz níže).
2. Na kartičkách, které jsou připraveny v prostorách budovy P a na studijním oddělení budovy G.
4. Sdílením označením #FPjednavetadenne

aplikace