Jak funguje školství v zahraničí očima Daniela Pražáka

Ve středu 22. 1. 2020 od 15 do 17 hodin mají pedagogičtí pracovníci i odborná veřejnost možnost se dozvědět, jak funguje školství v zahraničí. V rámci projektu Naplňování krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání Libereckého kraje I se na již 8. metodickém centru o své zkušenosti a poznatky ze vzdělávání na Islandu, ve Finsku a na Filipínách podělí mladý pedagog Daniel Pražák - učitel, který se nebojí dělat věci jinak. Akce proběhne v budově Evropského domu u Krajského úřadu Lib. kraje (U Jezu 525/4, Liberec). Je nutné se předem přihlásit, zájemci takou mohou učinit do středy 15. 1. 2020 na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací o náplni setkání  a Danielu Pražákovi naleznete níže. Zajímají vás kreativní a netradiční formy učení? Pak neváhejte a přihlaste se, nebudete litovat.

pozvánka