Aktuální opatření rektora TUL - zrušení výuky

V souladu s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví č.j. MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN ze dne 10. 3. 2020, kterým byla zakázána osobní přítomnost studentů na studiu na vysoké škole podle zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách, ve znění pozdějších předpisů, se s účinností od 10. 3. 2020 od 18.00 hodin do odvolání na TUL RUŠÍ:

• Veškerá přímá (kontaktní) výuka v prezenční i kombinované formě, taktéž vzdělávání v rámci Celoživotního vzdělávání, Univerzity třetího věku. Pedagogové přímou (kontaktní) výuku v maximální možné míře nahradí distanční formou.
  • Dále jsou zrušeny všechny akademické obřady, kulturní, sportovní a společenské akce realizované TUL.

Studentům ubytovaným na kolejích TUL se doporučuje odjezd do svých domovů.

Další podrobnosti a doporučení nalezenete v aktuálním opatření rektora TUL ze dne 10. 3. 2020, zveřejněném na úřední desce TUL.