Noc vědců na TUL

Již tento pátek se na naší univerzitě a v IQlandii koná Noc vědců - celorepubliková vědecko-popularizační akce, která zapojuje všechny lidi do inspirujícího prostředí vědy. V pátek 27. 9. 2019 od 17.00 do 23.00 hodin je na TUL pro zájemce o vědu připraveno více jak 40 stanovišť v budovách univerzitního kampusu - na Univerzitním náměstí a okolí, dále v budově P (Komenského 314/2) nebo v univerzitní knihovně (Voroněžská 1329/13). Čekají tu na vás ukázky, hry, workshopy, experimenty, přednášky, exkurze či promítání. Zažijete drony a kvadrokoptéry v akci, můžete s námi pozorovat planety dalekohledem, na mikroskopech se seznámíte se světem bioniky, otestujete si geografickou intuici a mnohé další. Přijďte si k nám hrát, poznávat, objevovat i zkoušet! Kompletní program naleznete níže.

Program Liberec