Volby do Akademického senátu TUL

S ohledem na konec funkčního období komory akademických pracovníků a komory studentů Akademického senátu Technické univerzity v Liberci (AS TUL) vyhlašuje okrsková volební komise pověřená AS FP podle Zákona o vysokých školách (č. 111/1998 Sb.), Volebního a jednacího řádu AS TU v Liberci a Volebního a jednacího řádu AS FP TU v Liberci:

• volby do komory akademických pracovníků AS TUL
  • volby do komory studentů AS TUL

Na zasedání AS FP TUL byla jmenována volební komise v tomto složení:

• Jiří Břehovský, Ph.D. – komora zaměstnanců
  • Nikola Mizerová, Ph.D. – komora zaměstnanců
  • Zénó Vernyik, Ph.D. – komora zaměstnanců
  • Zuzana Jelínková – komora studentů
  • Vojtěch Konopa – komora studentů
  • Anna Kvapilová – komora studentů

Volby se uskuteční v těchto termínech a na uvedených volebních místech:

• úterý 9. června 2020
    • 9.30–11.00 hod.  (v prostorách foyer – 4. patro budovy „G“ – ul. Univerzitní náměstí 1)
    • 11.45–13.15 hod. (přízemí budovy „P“ – ul. Komenského 2)
  • středa 10. června 2020
    • 9.30–11.00 hod. (přízemí budovy „P“ – ul. Komenského 2)
    • 11.45–13.15 hod. (v prostorách foyer – 4. patro budovy „G“ – ul. Univerzitní náměstí 1)

Harmonogram voleb:

1. Písemný návrh kandidáta podává navrhovatel e-mailem předsedovi volební komise, Mgr. Jiřímu Břehovskému, Ph.D. po dohodě osobně
    (budova „G“, 4. patro, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), nebo zapisovateli Mgr. Nikole Mizerové, Ph.D. po dohodě osobně (budova „P“, 4. patro, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ), a to nejdéle do pondělí 18. května 2020 do 12 hod.
  2. Návrhy kandidátů do komory akademických pracovníků může podávat každý člen nebo skupina členů akademických pracovníků AO FP TUL.
    Návrhy kandidátů do komory studentů může podávat každý člen nebo skupina členů studentů AO FP TUL.
    Formulář návrhu kandidáta (DOCX, PDF)
  3. Písemný návrh kandidáta musí obsahovat:
    • jméno, příjmení
    • podpis kandidáta na důkaz souhlasu s kandidaturou
    • jméno, příjmení a podpis navrhovatele/ů
  4. Kandidátní listina bude zveřejněna v pondělí května 2020 obvyklým způsobem (webové stránky FP TUL; děkanát FP TUL, studijní oddělení FP TUL; nástěnky kateder)

Vyzýváme všechny členy AO k účasti