Workshop trénování paměti na TUL - akce zrušena

V rámci akce Národní týden trénování paměti mají naši studenti i zaměstanci jedinečnou příležitost účastnit se zdarma workshopu, který povede Dana Steinová, vyhlášená odbornice právě na mnemotechniku a lidskou paměť. Proběhne v pátek 20. 3. 2020 v době 10.00 - 13.00 hodin v univerzitní Aule v budově G (Univerzitní nám. 1410/1, Liberec) a pořádá jej Knihovna TUL. Na workshop je nutné se přihlásit předem, viz odkaz níže. Potřebujete si zlepšit paměť, ať už pro studium, práci či volný čas, nebo vás téma zaujalo z jiného důvodu? Neotálejte s přihláškou, místa se plní!

pozvánka

přihláška

V souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví a opatřením rektora TUL ze dne 10. 3. 2020 se akce nekoná. Omlouváme se a děkujeme za pochopení!