Naši florbalisté jsou akademičtí mistři ČR!

| Aktuality

V Olomouci se v těchto dnech konají České akademické hry a samozřejmě na nich má své zastoupení i naše Technická univerzita v Liberci . Hned v prvních dnech se povedlo našim studentům - sportovcům dosáhnout mimořádného úspěchu, když mužský univerzitní tým florbalistů poprvé v historii opanoval nejvyšší příčku a vybojoval tak titul akademického mistra České republiky.

Tento úspěch jen potvrzuje parádní sezónu našich florbalistů, protože i v dlouhodobé Univerzitní florbalové lize letos získali 4. místo.

Na Českých akademických hrách nás ve florbalu reprezentovali tito studenti: Ondřej Bím, Vladimír Brendl, Filip Čáp, Vojtěch Dufek, Petr Chlad, Matyáš Klázar, Daniel Korych, Filip Kučera, Lukáš Macháč, Daniel Martínek, Radek Matějíček, Vojtěch Matějíček, Antonín Stárek a Vladimír Trčka. Trenérem byl dr. Lukáš Rubín z KTV.

Děkujeme všem zúčastněným za skvělou reprezentaci naší univerzity!