Doplňovací volby do komory studentů Akademického senátu FP TUL

| Aktuality AS

S ohledem na ukončení mandátu členů AS FP Bc. M. Malé a Bc. V. Konopy vyhlašuje okrsková volební komise pověřená AS FP podle Zákona o vysokých školách (č. 111/1998 Sb.), Volebního a jednacího řádu AS TU v Liberci a Volebního a jednacího řádu AS FP TU v Liberci: Doplňovací volby do komory volby do komory studentů AS FP TUL.

Na zasedání AS FP TUL byla jmenována volební komise v tomto složení:

• Mgr. Jiří Břehovský, Ph.D., komora zaměstnanců
  • Ing. Štěpán Kunc, Ph.D., komora zaměstnanců
  • Mgr. Petra Peldová, Ph.D., komora zaměstnanců
  • Aneta Kubrová, komora studentů
  • Barbora Rynešová, komora studentů
  • Bc. Eliška Suchardová, komora studentů

Volby se uskuteční pouze elektronicky od středy 19. října 2022 od 8.00 do čtvrtka 20. října 2022 13.00. V rámci portálu https://fraxinus.is.tul.cz/volby

Harmonogram voleb:

1. Písemný návrh kandidáta podává navrhovatel e-mailem předsedovi volební komise, Mgr. Jiřímu Břehovskému, Ph.D. po dohodě osobně (budova „G“, 4. patro, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), nebo zapisovatelce Mgr. Petře Peldové, Ph.D. po dohodě osobně (budova „P“, 4. patro, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), a to nejdéle do středy 5. října 2022 do 12 hod.
  2. Návrhy kandidátů do komory studentů může podávat každý člen nebo skupina členů studentů AO FP TUL.
    Formulář návrhu kandidáta je zveřejněn souběžně s vyhlášením.
  3. Písemný návrh kandidáta musí obsahovat:
    • jméno, příjmení
    • podpis kandidáta na důkaz souhlasu s kandidaturou
    • jméno, příjmení a podpis navrhovatele/ů
  4. Kandidátní listina bude zveřejněna ve středu 5. října 2022 do 15 hod. obvyklým způsobem (webové stránky FP TUL; děkanát FP TUL, studijní oddělení FP TUL; nástěnky kateder)
  5. Volby se uskuteční elektronicky od středy 19. října 2022 od 8.00 do čtvrtka 20. října 2022 13.00.
  6. Vyhlášení výsledků voleb budou zveřejněny obvyklým způsobem (webové stránky FP TUL) 20. 10. 2022 do 17.00

Vyzýváme všechny členy AO k účasti