Představujeme kandidáty do komory studentů AS FP TUL

| Aktuality AS

Již 19. 10. 2022 od 8:00 budou probíhat na FP online volby do komory studentů AS FP TUL. Chtěli bychom vám představit všechny kandidáty.

Bc. Šárka Petrovičová

Anglický jazyk a Český jazyk a literatura, učitelství pro střední školy a 2. stupeň základních škol (1. ročník NMgr.)

"Stěžujeme si všichni a rádi, ale málokdy se naše hlasy dostanou k vedení fakulty. Co s tím? Dejte hlas mně a já si budu stěžovat za vás."

Miroslav Horák

Matematika a Fyzika se zaměřením na vzdělávání (3. ročník Bc.)

"Kandidatura pro mě neznamená konec, ale pouze začátek mé snahy o to, abych se mohl společně s ostatními podílet na fungování fakulty. Věřte, že já nejsem ten typ, který jen tak tiše sedí v koutě a nic neříká. Pokud vy svými hlasy rozhodnete o mém zvolení bude to známka toho, že vám není lhostejné dění na fakultě."

Jan Kordík

Dějepis a Základy společenských věd se zaměřením na vzdělávání (3. ročník Bc.)

"O co bych se chtěl pokusit v případě získání vaší důvěry? Prostor ke zlepšení vidím především v komunikaci studijně zásadních informací nám, studujícím. Chci se také podílet na tom, aby neustávalo vylepšování našich podmínek ke studiu a organizovalo se více takových akcí, které by nás jako studující naší fakulty semknuly."

David Váňa

Sport se zaměřením na zdravý životní styl (2. ročník Bc.)

"Již vykonávám pozici studentského tutora, která zejména pomáhá studentům nižších ročníků a tím pádem i lehce souvisí s akademickým senátem a tím pádem by nebylo špatné působnost rozšířit. Rád bych pomohl navrhnout či prosadit nějaké smysluplné nápady z řad studentů, které by se mohly projednat a následně třeba i schválit a tím pádem nám studentům ulehčit či zpříjemnit studium."