International Day na TUL

| Co se děje na fakultě

Srdečně zveme nejen naše studenty na International Day TUL, jehož 6. ročník se uskuteční ve středu 20. října 2021 od 9 hodin v univerzitní aule (Univerzitmí nám. 1410/1), letos s podtitulem Zelená budoucnost. Jedná se o veletrh doprovázený přednáškami a diskusemi na téma stáží či studia v zahraničí, propagaci mobilit do zahraničí a internacionalizaci akademické půdy, školství a společnosti vůbec.

Účastníci se zde na přednáškách dozví, co vše nabízí EU mladým lidem, studenti TUL pohovoří o svých zkušenostech z pobytů v zahraničí, prorektor prof. Žižka uvede veletrh příležitostí k práci a studiu v zahraničí. Hlavním hostem letošního ročníku je doc. RNDr. Pavel Nováček, CSc., který bude přednášet o dopadech klimatických změn na náš každodenní život. I letos je s International Day spojen fotokoutek s vernisáží Soutěže o nejhezčí Erasmus+ poster a nejhezčí Erasmus+ fotografii.  Přijďte se podívat, jak vidí své pobyty v zahraničí sami studenti. Podrobnější informace o průběhu naleznete v přiložené pozvánce.

pozvánka

seznam vystavovatelů