Milé kolegyně, milí kolegové, milé studentky, milí studenti, srdečně vás všechny zveme na slavnostní večer u příležitosti Dne učitelů 2026, který se uskuteční 24. března 2026 od 16:30 v aule budovy G.
Hlavním bodem programu je slavnostní vyhlášení Ocenění děkana, po němž následuje slavnostní přípitek a raut. Večer v 18:00 završí divadelní představení Ve dvě na Kodaňské v podání Vršovického divadla MANA.