Profesor Nuska oslavil 90. narozeniny

Katedra filosofie FP TUL zve na přednášku prof. Bohumila Nusky, zakladatele katedry a významné postavy kulturního a intelektuálního života v Liberci v druhé polovině 20. století a na začátku 21. století, který nedávno oslavil 90. narozeniny. Přednáška se bude konat ve středu 14. 12. 2022 od 18.00 hodin v učebně P100 (Komenského 413/1, Liberec). Prof. Nuska se ve své přednášce bude věnovat bilancování nad svým životním dílem - symbolonikou.

Profesor Nuska byl 1. 12. 2022 na vědecké radě fakulty vyznamenán zlatou pamětní medailí FP TUL za významnou a záslužnou činnost především na katedře filosofie, kterou založil a několik let vedl. Více informací o vzniku katedry filosofie a prof. Nuskovi naleznete níže. I my se připojujeme ke gratulantům a přejeme prof. Nuskovi i nadále pevné zdraví, dostatek pohody a životního elánu.

Všechny zájemce o poutavou přednášku srdečně zveme!

historie KFL
prof. Nuska

Ukázka samokreseb prof. Nusky:

samokresby 03       samokresby 02     samokresby 01