Jak nevypustit duši na vysoké škole? Přijďte na workshop.

| Aktuality

Workshop Jak nevypustit duši na vysoké škole se zaměřuje na obtíže, se kterými se vysokoškoláci a vysokoškolačky během studia běžně potýkají, od stresu až po pocity méněcennosti a syndrom vyhoření. V průběhu workshopu se studenti*ky dozví, jak pečovat o své duševní zdraví, zorganizovat si čas, najít rovnováhu mezi školou a volným časem a jak nakládat se stresem a tlakem okolí. Součástí workshopu je i nácvik praktických technik, jako jsou dechová cvičení pomáhající při úzkosti, postupy zvládání panického záchvatu, způsoby aktivace při ztrátě motivace či depresivní náladě a ukázku technik mindfulness. Na závěr předáme studentům*kám potřebné kontakty a informace o službách, které mohou v případě potřeby využít.

Kdy: středa 24. 5. 2023 od 14:20 do 16:20

Kde: učebna P300, budova P TUL, Komenského 314/2, Liberec

Kapacita omezená, registrace nutná

Registrační formulář pro vás necháme otevřený do pondělí 22. 5. 2023 do 12:00 (nebo do naplnění kapacity), pak vám zašleme potvrzovací email a budeme se na vás těšit!