České akademické hry 2022

| Zprávy pro studenty

Chcete reprezentovat svou alma mater ve sportu a třeba i získat titul akademický mistr/mistrně? Máte šanci! V termínu 15. – 22. června 2022 bude probíhat již 20. ročník Českých sportovních her, jejichž hostitelem bude vůbec poprvé Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích. Probíhat zde budou souboje v celkem 20 sportech, z čehož je 13 sportů individuálních a 7 kolektivních.

Výčet všech sportů, které jsou letos do programu Českých sportovních her zařazeny, naleznete ZDE.

Vrcholoví sportovci, kteří chtějí reprezentovat TUL, kontaktujte prosím hlavního univerzitního koordinátora Mgr. Radima Antoše (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) z KTV nebo případně rovnou jednotlivé Garanty sportovních reprezentací TUL, které naleznete na webu KTV či v odkazu níže.

Garanti sportů na KTV