Přivítání děkana v novém semestru

| Zprávy pro studenty

Milé studentky, milí studenti,
rád bych vás zde na naší fakultě se začátkem akademického roku 2022/2023 co nejsrdečněji přivítal. Zdravím především ty, kteří k nám nastupují do prvního ročníku. Doufám, že jste si léto užili a teď se už těšíte na studium. Věřím, že během něj získáte nové zajímavé poznatky a že si osvojíte užitečné dovednosti. Snažili jsme se přichystat letos pár novinek, které by pro vás měly být užitečné a měly by vám pomoci.

Především bych zmínil ustavení studentských tutorů. Měli by být vašimi vždy dostupnými kolegy, měli by vám umět poradit a pomoct, případně vás nasměrovat na správná místa, kde se vám pomoci dostane. Jejich seznam a kontaktní údaje najdete fakultním webu. Na něm najdete i další užitečné informace, formuláře a aktuality.
Upozorňuji zvláště na změnu harmonogramu. Pro vás je důležité, že výuka v zimním semestru končí už 23. prosince 2022.

Srdečně vás zvu na setkání a besedu se spolkem Otevřeno (hnutí studentů a pedagogů na pedagogických fakultách), které se uskuteční ve středu 19. 10. od 17 do 18:30 hodin v učebně P100 (Komenského 314/2). Při něm budete mít také možnost potkat se s vedením fakulty.

Přeji vám, aby pro vás byl akademický rok 2022/23 přes všechny očekávané těžkosti úspěšný a abyste čas strávený na fakultě pokládali za přínosný i příjemný. Ať se vám daří a těším se na shledávání na půdě naší fakulty!

Jan Picek, váš děkan